Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śmiertelny wypadek w Krakowie. Kierowca wjechał w przystanek
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 23.04.2024 12:09

Śmiertelny wypadek w Krakowie. Kierowca wjechał w przystanek

policja
Fot. Policja Podkarpacka (zdjęcie ilustracyjne)

Dramatyczne doniesienia z Krakowa. We wtorek przed godziną 8 doszło do śmiertelnego wypadku. Według wstępnych ustaleń kierowca samochodu osobowego wypadł z drogi i wjechał w przystanek autobusowy. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować życia 60-latka.

Kraków. Kierowca wjechał w przystanek

Do tragedii doszło we wtorek, 23 kwietnia, chwilę przed godziną 8. Służby otrzymały informacje o wypadku na skrzyżowaniu ulic Kapelanka i Monte Cassino w Krakowie. Kierowca samochodu marki Citroen uderzył w przystanek, po czym zatrzymał się na słupie oświetleniowym.

Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskim

Wypadek w Krakowie. Nie żyje 60-latek

Na miejscu niezwłocznie zjawiły się policja, straż pożarna i ratownicy medyczni. W wyniku zderzenia 60-letni kierowca Citroena został zakleszczony w pojeździe. Niestety, mimo reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Służby wyjaśniają teraz, dlaczego mężczyzna zjechał z drogi. 

ZOBACZ TAKŻE: Wybuch i pożar bloku w Kętrzynie. Jedna osoba została ranna

Śmiertelny wypadek w Krakowie. Utrudnienia w ruchu

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, na miejscu wciąż prowadzone są prace służb. Zamknięty dla ruchu jest jeden pas ulicy Monte Cassino w kierunku ronda Grunwaldzkiego. Na ten moment nie jest wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia, ulica się korkuje. 

Źródło: Radio Zet, eska.pl