Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Nauczycielka dostała od uczennic tajemniczy liścik. Gdy zajrzała do środka, osłupiała
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 12.06.2023 22:36

Nauczycielka dostała od uczennic tajemniczy liścik. Gdy zajrzała do środka, osłupiała

szkoła uczniowie list nauczycielka
Piotr Molecki/East News; TikTok.com/niepodamnazwy84

Nauczycielka dostała od dwóch uczennic tajemniczą kopertę. Na koniec roku przeczytała słowa, które wielu doprowadziłoby do łez. Kobieta wszystko nagrała i opublikowała na TikToku.

Nauczycielka pokazała prezent na koniec roku, dwie uczennice napisały do niej list

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i uczniowie powoli myślą nad prezentami dla nauczycieli, którzy przez 10 miesięcy roku szkolnego starali się przekazać im wiedzę. Użytkowniczka TikToka publikująca pod pseudonimem “niepodamnazwy84” podzieliła się osobistym nagraniem.

Nauczycielka ucząca w zerówce dostała już od uczniów prezenty. Od nowego roku będzie uczyć gdzie indziej, a dzieci nie ukrywają, że będą za nią tęsknić. W ręce nauczycielki trafił tajemniczy liścik.

Uczennice napisały liścik, nauczycielka ujawniła jego treść

Pokazany na nagraniu liścik bez wątpienia został napisany dziecięcą ręką. Koślawe litery ukrywają jednak słodkie przesłanie skierowane do odchodzącej do innej szkoły nauczycielki

Pedagog otworzyła przed kamerą kopertę i wyciągnęła kilka małych karteczek. - Kocham panią, ale musimy sobie poradzić bez pani - przeczytała do kamery nauczycielka. To nie był koniec wzruszającego wyznania.

- Pani nas będzie odwiedzać. Dziękujemy za rok szkolny. Kocham panią bardzo i dziękuję, że pani nas też kocha - napisały dwie uczennice. Gaja i Nadia złożyły pod pożegnaniem podpisy, a nauczycielka nie kryła wzruszenia. - Przepiękna pamiątka - stwierdziła.

Nauczycielka obiecała, że spotka się jeszcze z uczniami

Nauczycielka nagrywająca w samochodzie była ewidentnie poruszona słodkim wyznaniem napisanym na tajemniczym liściku. Zapewniła, że na koniec roku szkolnego spotka się jeszcze ze swoimi uczennicami. Zaplanowała, że weźmie wtedy ze sobą cukierki.

Bez wątpliwości uczniowie docenią ten pożegnalny gest. - Będzie na pewno bardzo przyjemnie. W sumie to nie mogę się doczekać - powiedziała na koniec nauczycielka.

@niepodamnazwy84 Odpowiadanie użytkownikowi @maciek80.r ♬ Christina Aguilera - 染哥