Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Natalii szukała cała Polska. Kilka dni przed śmiercią dodała nagranie, mówiła o jednym
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 20.06.2024 15:56

Natalii szukała cała Polska. Kilka dni przed śmiercią dodała nagranie, mówiła o jednym

Natalia
fot. Arembowski, NeedPix/Facebook

W środę 19 czerwca w lesie pod Poznaniem policja znalazła ciało poszukiwanej 39-letniej Natalii z Gortatowa. W związku ze zdarzeniem, funkcjonariusze zatrzymali jej 60-letniego męża. Tymczasem kilka dni przed śmiercią kobieta opublikowała film na You Tube. Mówiła w nim o rozwodzie.

Smutny finał poszukiwań Natalii z Gortatowa

Poszukiwania 39-letniej Natalii z Gortatowa trwały od soboty 15 czerwca. Cztery dni później policjanci znaleźli jej ciało. Podjęto jednocześnie decyzję o zatrzymaniu 60-letniego męża kobiety. Policja ma bowiem podejrzenia, że mężczyzna, który zgłosił zaginięcie żony, w swoich zeznaniach mógł mijać się z prawdą. 

Zwłoki kobiety policjanci odkryli w kompleksie leśnym na północno-wschodnich przedmieściach Poznania. W związku z tą sprawą, w uzgodnieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu policjanci zatrzymali męża zaginionej 39-latki. Będzie on pozostawał w dyspozycji prokuratorów współpracujących z naszymi policjantami - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak z KWP w Poznaniu.
 

Zaginiona 39-letnia Natalia nie żyje. Mąż kobiety zatrzymany

Ostatnie nagranie Natalii

Natalia P.-R. prowadziła na YouTube kanał dotyczący finansów. Nie był to duży kanał, kobieta opublikowała jedynie 17 materiałów, jednak w świetle jej tragicznej historii, największe wrażenie robi ostatni nadesłany przez nią film, który na platformie pojawił się 11 czerwca. 39-latka radzi w nim jak postępować w przypadku rozwodu, w jaki sposób podzielić majątek oraz jak w takiej sytuacji poradzić sobie z kredytem hipotecznym.

Pomogę wam sprzedać nieruchomość i kupić nową, przeprowadzę was przez cały etap procesu kredytowego. Jak każdy w takiej sytuacji, kto rozstaje się jest już obarczony cierpieniem i w zasadzie nie ma już siły na nic więcej niż to, co znosi poprzez rozstanie. Oferuję swoją pomoc – mówi Natalia na nagraniu

Jak się okazuje, 39-latka mogła opierać się na własnych doświadczeniach. 
 

Kryzys w małżeństwie

Wirtualna Polska opublikowała informacje, według których małżeństwo Natalii P.-R. oraz Adama R. przechodziło poważny kryzys i zmierzało w kierunku rozwodu. 39-latka miała poznać kogoś nowego, a jednak ze względu na 10-letnie dziecko wciąż mieszkała wraz z mężem. To właśnie 60-letni Adam R. poinformował policję o zaginięciu swojej żony. Mężczyzna aktywnie uczestniczył też jej w poszukiwaniach.