Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zaginiona 39-letnia Natalia nie żyje. Mąż kobiety zatrzymany
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.06.2024 11:52

Zaginiona 39-letnia Natalia nie żyje. Mąż kobiety zatrzymany

Pilne
Fot. Iberion

Tragiczny finał poszukiwań 39-letniej Natalii. Policjanci znaleźli zwłoki zaginionej kilka dni temu kobiety. Znajdowały się w kompleksie leśnym w północno-wschodniej części przedmieść Poznania. Zatrzymany został jej mąż, to on 15 czerwca zgłosił zaginięcie. 

Poszukiwana kobieta nie żyje

Poszukiwana od kilka dni Natalia Panocha-Raczkiewicz nie żyje. W środę przed południem policja poinformowała, że znaleziono ciało 39-latki. Zwłoki znajdowały się w kompleksie leśnym w północno-wschodniej części przedmieść Poznania. 

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem zaginionej Natalii Panochy-Raczkiewicz znaleźli ją. Kobieta nie żyje - przekazał Interii mł. insp. Andrzej Borowiak z KWP w Poznaniu.

Zapłacili za alkohol fałszywymi pieniędzmi. Teraz grozi im 10 lat więzienia

Zatrzymanie męża 39-latki

W związku ze sprawą w porozumieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu, zatrzymany został mąż 39-latki. To on kilka dni temu zgłosił zaginięcie swojej żony. 

Zwłoki kobiety policjanci odkryli w kompleksie leśnym na północno-wschodnich przedmieściach Poznania. W związku z tą sprawą, w uzgodnieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu policjanci zatrzymali męża zaginionej 39-latki. Będzie on pozostawał w dyspozycji prokuratorów współpracujących z naszymi policjantami - dodał  mł. insp. Andrzej Borowiak.

Z kobietą od kilku dni nie było kontaktu

Poszukiwania Natalii Panochy-Raczkiewicz trwały od soboty 15 czerwca. Kobieta wyszła z domu w Gortatowie pod Swarzędzem 14 czerwca około godziny 18. Od tego czasu nie było z nią kontaktu. 

Przez cały weekend okołu stu funkcjonariuszy przeszukiwało okolice Gortatowa. Według medialnych doniesień kobieta chciała rozwieść się ze swoim mężem.