Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Matura język angielski 2022. Arkusze maturalne, koniecznie sprawdź czy zdasz
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.04.2022 21:44

Matura język angielski 2022. Arkusze maturalne, koniecznie sprawdź czy zdasz

Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego od 2018 do 2021 roku
Unsplash.com/Nguyen Dang Hoang Nhu

Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego. Matura 2022 za mniej niż miesiąc, a jednym z obowiązkowych przedmiotów jest język angielski na poziomie podstawowym. Sprawdź, czy zdałbyś, podchodząc do egzaminu dojrzałości w latach 2018 - 2021. Arkusze język angielski: znajdziesz je w tym artykule.

6 maja 2022 r. o godzinie 9 rozpocznie się matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Rozwiąż arkusze maturalne CKE z języka angielskiego z poprzednich lat i sprawdź, czy zdobędziesz wymaganą do zdania liczbę punktów.

Wiele osób na krótko przed maturą 2022 wyszukiwać będzie w przeglądarce internetowej frazy "arkusz język angielski 2021". Warto skorzystać z arkuszy maturalnych CKE z języka angielskiego dostępnych w sieci i nie ograniczać się jedynie do matury z zeszłego roku.

Matura 2022: Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego

Sprawdzenie, jak wyglądały arkusze maturalne CKE z języka angielskiego od 2018 do 2021 roku pozwoli nie tylko na to, by zobaczyć, jak wygląda egzamin, który już 6 maja trafi na biurka tysięcy maturzystów.

Próbne rozwiązanie arkusza maturalnego CKE z języka angielskiego w zaciszu domowym może pomóc podczas faktycznej matury z języka obcego na maturze 2022. Publikujemy poniżej listę wszystkich arkuszy maturalnych CKE z języka angielskiego od 2018 roku. Sprawdź, czy zdasz.

Matura z języka angielskiego. Arkusze maturalne CKE z lat 2018 - 2022

Na stronie CKE odpowiedzialnej za przeprowadzenie matur, dostępne arkusze maturalne z języka angielskiego, z którymi mierzyli się maturzyści w poprzednich latach. Należy pamiętać, że egzamin z tego przedmiotu to nie tylko arkusz, gdzie należy zaznaczyć właściwe odpowiedzi i udowodnić znajomość języka angielskiego w formie pisemnej.

Matura z języka angielskiego sprawdza również rozumienie języka ze słuchu. Arkusze maturalne z CKE zawierają transkrypcję tekstu, który w czasie egzaminu puszczany jest z głośników. Zdałbyś maturę z języka angielskiego podchodząc do niej rok lub trzy lata temu?

Arkusz język angielski 2018. Arkusz maturalny CKE z języka angielskiego.

Arkusz język angielski 2018. Znajdziesz go klikając w >ten link< Transkrypcję tekstu, który usłyszeli maturzyści podchodzący do matury z języka angielskiego w 2018 roku znajdziesz >tutaj<

Arkusz język angielski 2019. Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego.

Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego: arkusz język angielski 2019 znajdziesz klikając >w ten link< Dodatkowo transkrypcję tekstu maturalnego z tego roku znajdziesz >tutaj<

Arkusz język angielski 2020. Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego.

Czy widząc arkusz język angielski 2020 byłbyś pewny, że wiesz wystarczająco dużo, by zdać maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym? Sprawdź i rozwiąż arkusz maturalny CKE z języka angielskiego z 2020 roku, znajdzie go >pod tym linkiem< Transkrypcja tekstu z matury z 2020 roku znajdziesz >tutaj<

Arkusz język angielski 2021. Arkusze maturalne CKE z języka angielskiego.

Czy arkusze maturalne CKE z języka angielskiego sprawiły ci problem? >pod tym linkiem< znajdziesz arkusz język angielski 2021. Sprawdź, czy gdybyś podszedł do matury z języka angielskiego rok temu, ostatecznie zdobyłbyś wymagane 30 proc. wszystkich punktów niezbędnych do zdania matury. Transkrypcję zeszłorocznego tekstu puszczonego na maturze znajdziesz >tutaj<

Przygotuj się do matury 2022

Przed rozpoczęciem matury 2022 warto przerobić nie tylko arkusze maturalne CKE z języka angielskiego. Na portalu goniec.pl znajdziesz arkusze maturalne CKE z matematyki oraz arkusze maturalne CKE z języka polskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi: