Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Matura matematyka 2022. Arkusze z poprzednich lat - sprawdź swoją wiedzę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.04.2022 20:25

Matura matematyka 2022. Arkusze z poprzednich lat - sprawdź swoją wiedzę

Arkusze maturalne CKE z matematyki, sprawdź, czy zdasz maturę z matematyki na poziomie podstawowym
Piotr Molecki/East News

Matura 2022. Rozwiąż arkusze maturalne CKE z matematyki z poprzednich lat i sprawdź swoją wiedzę. 5 maja 2022 o godzinie 9 rozpocznie się matura z matematyki na poziomie rozszerzonym. Warto wiedzieć, jak wyglądały arkusze z matematyki w ostatnich latach. Publikujemy całą listę.

Matura z matematyki na poziomie podstawowym jest przedmiotem obowiązkowym, więc każda osoba podchodząca do matury 2022 musi otrzymać minimum 30 proc. wszystkich dostępnych punktów.

Pewne jest, że wiele osób zdecyduje się na sprawdzenie swojej wiedzy, rozwiązując arkusze maturalne CKE z matematyki z poprzednich lat. Centralna Komisja Edukacyjna udostępnia je publicznie i warto skontrolować poziom swojej wiedzy.

Matura matematyka 2022: arkusze maturalne CKE z matematyki z poprzednich lat

Nie ma możliwości, by 5 maja o godzinie 9 maturzyści w całej Polsce otrzymali arkusze maturalne CKE z matematyki z poprzednich lat. Nie ma jednak wątpliwości, iż matura z matematyki sprawdza określoną wiedzę, a ta inaczej niż w przypadku matury z języka polskiego jest bardzo konkretna.

Rozwiązując arkusze maturalne CKE z poprzednich lat, łatwo znaleźć można wiedzę, która w opinii osób układających zadania maturalne jest ważna, gdyż pytania i zadania ją zawierającą powtarzają się co roku.

Co więcej sięgając po arkusze maturalne CKE z ostatnich matur, można zaznajomić się z wyglądem kart egzaminacyjnych, które już 5 maja 2022 r. zostaną otworzone przez tysiące osób w ramach matury 2022.

Sprawdź nie tylko, czy zdasz maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Arkusze maturalne CKE z języka polskiego z lat 2018 - 2021 znaleźć możesz >pod tym linkiem<.

Arkusze maturalne CKE z matematyki: sprawdź swoją wiedzę przed maturą

Matura z matematyki na poziomie podstawowym to zmora wielu osób podchodzących do egzaminu dojrzałości. Arkusze maturalne CKE z matematyki dostępne są na stronie Komisji. Poniżej znajdziesz arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym z lat 2017 - 2021.

Arkusz matematyka 2017. Arkusze maturalne CKE z matematyki.

Tak wyglądał arkusz maturalny CKE z matematyki w 2017 roku >kliknij tutaj<. Rozwiąż zadania i sprawdź, czy w 2017 roku zdałbyś maturę z matematyki.

Arkusz matematyka 2018. Arkusze maturalne CKE z matematyki.

Kliknij >w ten link< i sprawdź, czy zdobędziesz wymagane 30 proc. wszystkich punktów na maturze z matematyki. Arkusz maturalny CKE z matematyki z 2018 roku pozwoli ci sprawdzić swoją wiedzę.

Arkusz matematyka 2019. Arkusze maturalne CKE z matematyki.

Przed maturą z matematyki 2022 sprawdź, czy arkusz maturalny CKE z matematyki z 2019 roku byłby dla ciebie problemem. Znajdziesz go klikając >w ten link<

Arkusz matematyka 2020. Arkusze maturalne CKE z matematyki.

Arkusz matematyka 2020. Kliknij >w ten link< i sprawdź, czy arkusz maturalny CKE z matematyki z 2020 roku sprawia ci trudności, to ostatni dzwonek na powtórzenie materiału.

Arkusz matematyka 2021. Arkusze maturalne CKE z matematyki.

Sprawdź, czy arkusz matematyka 2021 byłby dla ciebie problemem, gdybyś do matury z matematyki na poziomie podstawowym podchodził w 2021 roku. Znajdziesz go klikając >w ten link<

Możliwe, że po przejrzeniu arkuszy maturalnych CKE z matematyki na poziomie podstawowym od 2017 roku pozwoli tegorocznym maturzystom na znalezienie działań i zadań, które pojawiają się na maturze z matematyki z większą częstotliwością.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl