Goniec.pl > Polska > Łódź: Policja poszukuje sprawcy na tle seksualnym. Opublikowano jego rysopis
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 10.08.2022 08:47

Łódź: Policja poszukuje sprawcy na tle seksualnym. Opublikowano jego rysopis

Policja w Łodzi opublikowała rysopis mężczyzny podejrzanego o molestowanie dziewczynki
KMP Łódź

Policja opublikowała rysopis młodego mężczyzny w wieku około 20 lat, podejrzanego o molestowanie małoletniej i prosi o wszelkie dane, mogące pomóc znaleźć sprawcę.

Policja publikuje rysopis

- Mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost około 180 cm, włosy koloru ciemny blond, krótko ostrzyżony "na jeżyka", oczy zielone, ubrany był w czarną koszulkę i niebieskie jeansy, poruszał się na jaskrawo-pomarańczowym rowerze z czarnymi napisami - brzmi oficjalny rysopis.

Do zdarzenia miało dojść 11 maja tego roku przy ulicy Grota Roweckiego w Łodzi. Wtedy to też według ustaleń policji, młody mężczyzna około godziny 16:00-16:20, usiadł na ławce obok małoletniej pokrzywdzonej, po czym począł ją głaskać po ramieniu, następnie udzie, by na końcu podnieść jej sukienkę do góry.

- Każdy kto rozpoznaje wizerunek sprawcy, bądź posiada informacje dotyczące przedmiotowego zdarzenia proszony jest o kontakt z policjantem, z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 28 63 i 47 841 12 00 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Telefon alarmowy 112 - apeluje KMP w Łodzi.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: lodz.policja.gov.pl

Tagi: molestowanie