Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Jednego dnia znaleźli dwa ciała w Warszawie. Tragiczny dzień w stolicy
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 01.09.2023 22:58

Jednego dnia znaleźli dwa ciała w Warszawie. Tragiczny dzień w stolicy

policja
Wojciech Olkusnik/East News

Tragiczne doniesienia ze stolicy. Obok komendy policji przy ul. Żeromskiego na Bielanach odnaleziono ludzkie zwłoki. Do równie dramatycznego odkrycia doszło także dzisiaj przed godziną 16.00 na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie na terenie budowy przy ulicy Szwedzkiej strażacy wydobyli ciało ze zbiornika na deszczówkę.

Warszawa. Zwłoki przy komendzie policji na Bielanach

Według relacji "Super Expressu" na ciało przy komendzie policji na warszawskich Bielanach najprawdopodobniej natknęli się przechodnie. Przed godziną 21 całą sytuację potwierdziła policja.

- Potwierdzam, że doszło do takiej sytuacji. Służby medyczne potwierdziły zgon kobiety - przekazał portalowi Rafał Rutkowski z policji. Na miejscu pracują śledczy, którzy będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tragedii.

Wojciech Glanc miał niepokojącą dla Polaków wizję. "Boję się tej zimy"

Kolejny tajemniczy zgon w Warszawie

Również dzisiaj, 1 września przy ulicy Szwedzkiej na warszawskiej Pradze-Północ doszło do innego makabrycznego odkrycia. Na terenie budowy, pracownicy odkryli w głębokiej dziurze ciało człowieka. Według nieoficjalnych informacji zwłoki były w stanie zaawansowanego rozkładu, musiały leżeć tam od dawna. 

- Przed godziną 16 otrzymaliśmy zgłoszenie o zwłokach znajdujących się w zbiorniku na deszczówkę. Na miejscu działała między innymi grupa wysokościowa. Nasze działania polegały na wydobyciu ciała. Na miejscu swoje czynności prowadzi prokurator - przekazał portalowi TVN24 Mariusz Hantulski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Policja nie udziela szczegółowych informacji

Policja w chwili obecnej nie udziela bliższych informacji o tym zdarzeniu. Potwierdzono jednak, że na terenie budowy zostało odnalezione ciało. Teraz pracują tam funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora. W najbliższych dniach powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących obu zdarzeń.

Źródło: Super Express/TVN Warszawa