Goniec.pl > Wiadomości > Jarosław Kaczyński jedzie na urlop. Jego współpracownicy ujawnili, gdzie wybierze się lider PiS
Piotr Dutka
Piotr Dutka 05.08.2022 10:44

Jarosław Kaczyński jedzie na urlop. Jego współpracownicy ujawnili, gdzie wybierze się lider PiS

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News

Jarosław Kaczyński to niezwykle kontrowersyjna postać w świecie polskiej polityki. Wiele wskazuje na to, że lider partii rządzącej już niebawem wybierze się na długo wyczekiwany urlop. Osoby z jego otoczenia wskazały, jakie destynacje wchodzą w grę, jeśli chodzi o "wymarzone" wakacje prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wybór jest zaskakujący.

Jarosław Kaczyński jeden z najbardziej popularnych polityków w naszym kraju. W ostatnim czasie polskie media obiegła niewiarygodna informacja o przerwaniu ogólnopolskiej trasy, zorganizowanej tuż przed długą i wymagającą kampanią wyborczą.

Wiele osób z otoczenia polityka wskazywało, że jest on zmęczony zaistniałą sytuacją i dlatego zdecydował się na chwilę wytchnienia. Jak się okazuje, prezes może wykorzystać wolny czas w niezwykle produktywny sposób.

Choć kilka dni temu zapowiedziano, że prezes PiS uda się na "zasłużony" urlop, polityk nadal nie wyjechał z Warszawy. Bliscy współpracownicy ujawnili, gdzie w najbliższym czasie może wybrać się lider PiS.

Jarosław Kaczyński uda się na urlop. Jego wakacyjne plany są zaskakujące

Do zaskakujących informacji dotarł "Super Express". Dziennik poinformował, że prezes PiS ma się udać się na wakacje tuż po posiedzeniu Sejmu, które odbędzie się 5 sierpnia.

- Z tego, co wiem, po 5 sierpnia, czyli po dzisiejszym posiedzeniu Sejmu, prezes Jarosław Kaczyński pojedzie na urlop - przekazał w rozmowie z "Super Expressem" bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

Dokładnie nie wiadomo, gdzie lider partii rządzącej uda się na wypoczynek. Nieoficjalnie wiadomo, że polityk nie zdradza swoich planów urlopowych, aczkolwiek ma kilka ulubionych miejsc, które bardzo chętnie odwiedza.

Mowa przede wszystkim o Pomorzu Zachodnim oraz Beskidzie Sądeckim.

- Na pewno pan prezes będzie odpoczywał, tak jak wszyscy w czasie urlopu. Każdy potrzebuje odpoczynku - poinformowała w rozmowie z "Super Expressem" europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska.

Osoby z bliskiego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego informują, że lubi on aktywny wypoczynek. W czasie jego wymarzonego wypoczynku nie zabraknie zapewne pieszych wędrówek, czy pływania po wodzie. Były premier uwielbia również wędkować.

- Zapewne będzie trochę pieszych wędrówek i trochę pływania po wodzie. Może prezesa uda się wyciągnąć na wędkowanie. Kiedyś złowił sporo okoni - przekazał w rozmowie z SE.pl tajemniczy informator.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express.pl