Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Bulwersujące zachowanie na weselu. Okropne, co zrobił jeden z gości, interweniowała policja
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 16.10.2023 15:39

Bulwersujące zachowanie na weselu. Okropne, co zrobił jeden z gości, interweniowała policja

wesele
Pixabay @pexels

Wesele w Augustowie (woj. podlaskie) miało swój nieoczekiwany finał. Podlascy policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który dopuścił się bulwersujących czynów względem panny młodej. Usłyszał już zarzut, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Nieoczekiwany finał wesela

Nawet na własnym weselu trzeba mieć oczy szeroko otwarte - przekonała się o tym para młoda z Augustowa, która padła ofiarą bulwersującego zachowania jednego z zaproszonych gości. Na miejsce musiała zostać wezwana policja. Winny mężczyzna tłumaczył się tym, że wypił za dużo alkoholu. Teraz odpowie za swoje zachowanie.

Niepokojące doniesienia z Białegostoku. "Miała dzwonić do komisarza wyborczego i na policję "

Złodziej miał sprytny patent

Do funkcjonariuszy policji zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że podczas wczorajszego przyjęcia weselnego, ktoś ukradł jej torebkę. Mundurowi po sprawdzeniu monitoringu szybko doszli, że to 53-letni mieszkaniec Augustowa. Mężczyzna wykorzystał fakt, że kobieta bawiła się w tym czasie na parkiecie. 

- Mężczyzna, który ukradł pannie młodej torebkę, najpierw zrzucił ją pod stół, a za chwilę po nią wrócił i włożył pod koszulę. Następnie opuścił przyjęcie. Pokrzywdzona próbowała się dogadać z weselnikiem, jednak bez skutku - informuje augustowska policja.

Straty na ponad tysiąc złotych, podejrzany usłyszał zarzut

Pokrzywdzona oszacowała straty na blisko 1400 złotych. W torebce miał znajdować się bowiem również prezent weselny. 

Policjanci z Augustowa już po kilkunastu minutach zatrzymali podejrzanego. Tłumaczył się zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. 53-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Źródło: KPP Augustów