Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Województwo Podlaskie

Województwo Podlaskie

województwo podlaskie

kajdanki
10.06.2024 14:05 Znalazł kartę płatniczą i poszedł na zakupy. Grozi mu 10 lat więzienia

27-letni mieszkaniec Suwałk znalazł na ulicy cudzą kartę płatniczą, jednak postanowił nie zgłaszać tego faktu policji. Mężczyzna, licząc, że mu się upiecze, dwa razy zapłacił kartą za zakupy oraz wybrał gotówkę. Został bardzo szybko namierzony przez policję. Mundurowi przekazali szczegóły i oszacowali wartość strat, jakich dopuścił się zatrzymany.

dziecko, karetka
20.05.2024 17:37 Dramat podczas komunii. 6-latka trafiła do szpitala

Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas przyjęcia komunijnego na Podlasiu, konkretnie w miejscowości Srebrowo niedaleko Łomży. 6-letnia dziewczynka wyszła na chwilę na zewnątrz, aby pobawić się na placu zabaw. Została zaatakowana przez trzy psy. 

wypadek
14.05.2024 17:15 Nie żyje jedna osoba. Niebywałe, kim była ofiara, całe miasto w żałobie

W poniedziałek 13 maja w miejscowości Nowodworce na Podlasiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęła 35-letnia motocyklistka. Jak przekazało w mediach społecznościowych Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, ofiara to pani Justyna, jedna z pielęgniarek placówki. Opublikowano poruszający komunikat.

ambulans
11.05.2024 16:13 Rodzina trafiła do szpitala, 2,5-latka nie żyje. Są wyniki sekcji zwłok

Dalszy ciąg dramatycznych wydarzeń, do których doszło na początku maja w województwie podlaskim. Ojciec rodziny wezwał do mieszkania karetkę, okazało się, że jego żona oraz dwójka małych dzieci są w stanie ciężkim. 2,5-latki nie udało się uratować, w piątek przeprowadzono sekcję zwłok dziecka, jednak pytania wciąż pozostają.

karetka
09.05.2024 21:27 Nie żyje 2-letnia dziewczynka, jej starszy braciszek walczy o życie. Tragedia w polskim mieście

W czwartek 9 maja w Wysokiem Mazowieckiem (woj. podlaskie) doszło do tragicznego zdarzenia. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy z objawami zatrucia trafiła matka oraz dwoje dzieci: 8-letni chłopiec i 2-letnia dziewczynka. Pomimo podjętej reanimacji, życia dziewczynki nie udało się uratować. Chłopiec jest w ciężkim stanie.

wypadek
04.05.2024 08:55 Tragiczny wypadek na Podlasiu. Auto wjechało pod pociąg, nie żyją 2 osoby

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 3 maja w miejscowości Klonownica-Augustów (woj. podlaskie). Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby, wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Zginęli kobieta i mężczyzna. Ruch kolejowy został wstrzymany.

radiowóz
20.04.2024 11:48 Rowerzysta zginął pod kołami ciężarówki. Tragiczny wypadek w Bielsku Podlaskim

W piątek 19 kwietnia w Bielsku Podlaskim (woj. podlaskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił 76-letniego rowerzystę. Mężczyzna zginął na miejscu.

kolejka do wyborów
07.04.2024 14:05 Wybory samorządowe 2024. PKW podała dane o frekwencji

Państwowa Komisja Wyborcza na specjalnej konferencji prasowej poinformowała o pierwszych wynikach dotyczących frekwencji w wyborach samorządowych 2024. - W porównaniu do roku 2018 frekwencja jest wyższa blisko o jeden procent - powiedział przewodniczący PKW sędzia Sylwester Marciniak.

wojsko
04.12.2023 10:03 Tragiczny wypadek na Podlasiu. Dwa żubry zabite przez wojskową ciężarówkę

Kolejna podobna tragedia na Podlasiu. Między Białowieżą a Hajnówką, wojskowa ciężarówka potrąciła dwa żubry, które nie przeżyły zderzenia. Podróżującym żołnierzom nic się nie stało.

policja
17.10.2023 19:07 Zabójstwo w Suwałkach. Znaleziono ciało kobiety z ranami postrzałowymi

Tragiczne odkrycie w Suwałkach (woj. podlaskie). W jednym z mieszkań znaleziono ciało kobiety z ranami postrzałowymi. Trwa śledztwo w sprawie. Są pierwsze nieoficjalne ustalenia.

wesele
16.10.2023 15:39 Bulwersujące zachowanie na weselu. Okropne, co zrobił jeden z gości, interweniowała policja

Wesele w Augustowie (woj. podlaskie) miało swój nieoczekiwany finał. Podlascy policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który dopuścił się bulwersujących czynów względem panny młodej. Usłyszał już zarzut, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

pogotowie
12.10.2023 10:17 Makabryczne odkrycie na Podlasiu. W domu znaleźli ciała 13-letniej dziewczyny i jej ojca

Wstrząsające odkrycie w województwie podlaskim. W jednym z domów w miejscowości Puchały Stare odnaleziono ciała dwóch osób, 13-latki oraz jej 45-letniego ojca. Są wstępne ustalenia śledczych co do przyczyn tragedii.

wypadek
15.09.2023 18:55 Poważny wypadek podczas policyjnego pościgu. Funkcjonariusze trafili do szpitala

Do niebezpiecznego wypadku doszło podczas policyjnego pościgu za autem, które nie zatrzymało się do kontroli drogowej. 3 osoby, w tym policjanci zostali ranni. Jak się okazuje, ścigany mężczyzna miał swoje powody, aby uciekać mundurowym.

wypadek w Serskim Lesie
04.09.2023 10:12 Podlaskie. Czołowe zderzenie busa z samochodem osobowym. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

Śmiertelny wypadek w Serskim Lesie między Augustowem a Sejnami (woj. podlaskie). W wyniku czołowego zderzenia osobowej skody i busa zginął 31-letni kierowca pierwszego z pojazdów. W zdarzeniu ranne zostały także dwie inne osoby, podróżujące busem. Droga krajowa nr 16 jest nieprzejezdna.

policja
21.06.2023 17:15 Tragedia na Podlasiu. W rzece znaleziono zwłoki dwóch osób

W rzece Narewka na Podlasiu niedaleko granicy z Białorusią znaleziono ciała dwóch osób. Prokuratura Rejonowa w Hajnówce wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki dwóch mężczyzn. Ich tożsamość nie jest znana. Mogą to być nielegalni imigranci.

straż pożarna
17.04.2023 13:32 Potężny wybuch w bloku mieszkalnym, trwa ewakuacja. W akcji mnóstwo służb

Podlaskie. W jednym z mieszkań znajdujących się w miejscowości Wysokie Mazowieckie, w poniedziałkowy poranek (17 kwietnia) doszło do wybuchu. Na skutek eksplozji doszło do pożaru, w wyniku którego obrażeń doznał 78-letni mężczyzna. Krytyczna sytuacja została szybko opanowana przez lokalne służby.

Polska policja
29.01.2023 09:16 Tragedia na Podlasiu. Porsche zderzyło się z ciężarówką. Zginęły 3 osoby

Trzy osoby zginęły w wyniku dzisiejszego (29.01) zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym na trasie S8 w woj. podlaskim. Utrudnienia na odcinku prowadzącym na Białystok mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Policja apeluje o ostrożność na drogach w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

podlaskie
13.08.2022 15:42 Kombajn zmiażdżył auto, którym podróżowała matka z trojgiem dzieci. Z samochodu prawie nic nie zostało

Koszmarny wypadek w województwie podlaskim - kombajn zmiażdżył auto, w którym znajdowały się matka i troje jej dzieci. Pojazd wyjechał nagle z pola, wjechał w samochód i nieomal wciągnął go pod siebie. Kierująca suzuki kobieta i troje dzieci trafiły do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, trwa dodatkowe wyjaśnianie okoliczności wypadku.

podlasie wypadek
26.07.2022 14:28 Dramatyczny wypadek na Podlasiu. Siła uderzenia była tak duża, że 12-latek wypadł z samochodu

Dramatyczny wypadek na Podlasiu. W okolicach Ciechanowca dachował samochód - siła uderzenia była tak wielka, że z pojazdu wypadł 12-letni chłopiec. Badane są okoliczności tego zdarzenia. Dokładnie nie wiadomo, dlaczego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Według znajdujących się na miejscu służb, od 52-letniego kierowcy czuć było alkohol. Pobrano od niego krew, by stwierdzić, czy podczas jazdy nie był pod wpływem.