Goniec.pl > Województwo Podlaskie

Województwo Podlaskie

województwo podlaskie

policja
17.10.2023 19:07 Zabójstwo w Suwałkach. Znaleziono ciało kobiety z ranami postrzałowymi

Tragiczne odkrycie w Suwałkach (woj. podlaskie). W jednym z mieszkań znaleziono ciało kobiety z ranami postrzałowymi. Trwa śledztwo w sprawie. Są pierwsze nieoficjalne ustalenia.

wesele
16.10.2023 15:39 Bulwersujące zachowanie na weselu. Okropne, co zrobił jeden z gości, interweniowała policja

Wesele w Augustowie (woj. podlaskie) miało swój nieoczekiwany finał. Podlascy policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który dopuścił się bulwersujących czynów względem panny młodej. Usłyszał już zarzut, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

pogotowie
12.10.2023 10:17 Makabryczne odkrycie na Podlasiu. W domu znaleźli ciała 13-letniej dziewczyny i jej ojca

Wstrząsające odkrycie w województwie podlaskim. W jednym z domów w miejscowości Puchały Stare odnaleziono ciała dwóch osób, 13-latki oraz jej 45-letniego ojca. Są wstępne ustalenia śledczych co do przyczyn tragedii.

wypadek
15.09.2023 18:55 Poważny wypadek podczas policyjnego pościgu. Funkcjonariusze trafili do szpitala

Do niebezpiecznego wypadku doszło podczas policyjnego pościgu za autem, które nie zatrzymało się do kontroli drogowej. 3 osoby, w tym policjanci zostali ranni. Jak się okazuje, ścigany mężczyzna miał swoje powody, aby uciekać mundurowym.

wypadek w Serskim Lesie
04.09.2023 10:12 Podlaskie. Czołowe zderzenie busa z samochodem osobowym. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

Śmiertelny wypadek w Serskim Lesie między Augustowem a Sejnami (woj. podlaskie). W wyniku czołowego zderzenia osobowej skody i busa zginął 31-letni kierowca pierwszego z pojazdów. W zdarzeniu ranne zostały także dwie inne osoby, podróżujące busem. Droga krajowa nr 16 jest nieprzejezdna.

policja
21.06.2023 17:15 Tragedia na Podlasiu. W rzece znaleziono zwłoki dwóch osób

W rzece Narewka na Podlasiu niedaleko granicy z Białorusią znaleziono ciała dwóch osób. Prokuratura Rejonowa w Hajnówce wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki dwóch mężczyzn. Ich tożsamość nie jest znana. Mogą to być nielegalni imigranci.

straż pożarna
17.04.2023 13:32 Potężny wybuch w bloku mieszkalnym, trwa ewakuacja. W akcji mnóstwo służb

Podlaskie. W jednym z mieszkań znajdujących się w miejscowości Wysokie Mazowieckie, w poniedziałkowy poranek (17 kwietnia) doszło do wybuchu. Na skutek eksplozji doszło do pożaru, w wyniku którego obrażeń doznał 78-letni mężczyzna. Krytyczna sytuacja została szybko opanowana przez lokalne służby.

Polska policja
29.01.2023 09:16 Tragedia na Podlasiu. Porsche zderzyło się z ciężarówką. Zginęły 3 osoby

Trzy osoby zginęły w wyniku dzisiejszego (29.01) zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym na trasie S8 w woj. podlaskim. Utrudnienia na odcinku prowadzącym na Białystok mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Policja apeluje o ostrożność na drogach w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

podlaskie
13.08.2022 15:42 Kombajn zmiażdżył auto, którym podróżowała matka z trojgiem dzieci. Z samochodu prawie nic nie zostało

Koszmarny wypadek w województwie podlaskim - kombajn zmiażdżył auto, w którym znajdowały się matka i troje jej dzieci. Pojazd wyjechał nagle z pola, wjechał w samochód i nieomal wciągnął go pod siebie. Kierująca suzuki kobieta i troje dzieci trafiły do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, trwa dodatkowe wyjaśnianie okoliczności wypadku.

podlasie wypadek
26.07.2022 14:28 Dramatyczny wypadek na Podlasiu. Siła uderzenia była tak duża, że 12-latek wypadł z samochodu

Dramatyczny wypadek na Podlasiu. W okolicach Ciechanowca dachował samochód - siła uderzenia była tak wielka, że z pojazdu wypadł 12-letni chłopiec. Badane są okoliczności tego zdarzenia. Dokładnie nie wiadomo, dlaczego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Według znajdujących się na miejscu służb, od 52-letniego kierowcy czuć było alkohol. Pobrano od niego krew, by stwierdzić, czy podczas jazdy nie był pod wpływem.