Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Bmw wjechało w autobus, zginęły dwie osoby. "Odeszli wspaniali, młodzi ludzie"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 30.11.2023 22:49

Bmw wjechało w autobus, zginęły dwie osoby. "Odeszli wspaniali, młodzi ludzie"

wypadek
Policja Warszawa

W środę 22 listopada w Warszawie doszło do tragicznego wypadku z udziałem autobusu miejskiego i samochodu osobowego. W wyniku zderzenia zginęło dwoje młodych ludzi. W mediach społecznościowych zostali pożegnani przez władzę uczelni, w której studiowali.

Tragiczny wypadek w Warszawie. Dwie osoby nie żyją

Do wypadku doszło w środę 22 listopada przed południem w Warszawie na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rodziny Hiszpańskich. Samochodem osobowym marki bmw, który zderzył się z autobusem miejskim, podróżowały łącznie cztery osoby. Troje rannych w stanie krytycznym przewieziono do szpitala. Łącznie w całym zdarzeniu poszkodowanych zostało siedem osób.

W poniedziałek prokuratura przekazała tragiczne informacje. W szpitalu zmarł jeden z pasażerów bmw. We wtorek poinformowano, że zmarł również kierowca pojazdu.

Ważne zmiany w emeryturach od już 1 grudnia. ZUS właśnie wydał komunikat

Tragiczny wypadek w Warszawie. Zginęli młodzi studenci

Według doniesień "Super Expressu", zmarły kierowca bmw oraz pasażer byli studentami Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Na oficjalnej stronie internetowej uczelni zamieszczono przejmujący komunikat. Młodych studentów pożegnano we wzruszających słowach.

- Odeszli wspaniali młodzi ludzie, ambitni studenci, niezapomniani koledzy. Pogrążonym w żalu Rodzinom, Bliskim i Przyjaciołom najszczersze wyrazy współczucia składają Rektor, Prezydent, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji oraz cała społeczność Uczelni Łazarskiego - czytamy.

Trwa śledztwo w sprawie wypadku

Prokurator Szymon Banna poinformował, że wszczęte zostało śledztwo w sprawie spowodowania wypadku, w którym co najmniej jedna osoba odniosła ciężki uszczerbek na zdrowiu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów.

- Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia, trwają zabezpieczenia nagrań monitoringu z miejsca zdarzenia oraz jego okolic, oraz przesłuchania świadków - przekazał prokurator.

Źródło: SE.pl/Goniec