Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje starsze małżeństwo. Właśnie napłynęły tragiczne informacje
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 30.11.2023 20:38

Nie żyje starsze małżeństwo. Właśnie napłynęły tragiczne informacje

wypadek
Policja Tomaszów Lubelski

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w czwartek 30 listopada po południu w Ciotuszy Starej (woj. lubelskie). Osobowy opel zderzył się z dostawczym renault. Nie żyją dwie osoby. Przekazano smutne szczegóły.

Tragiczny wypadek w Ciotuszy Starej

Do wypadku doszło w czwartek 30 listopada ok. godziny 13.30 na drodze wojewódzkiej nr 853 w Ciotuszy Starej. Doszło tam do zderzenia osobowego opla z dostawczym renault masterem. Droga przez długi czas była zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy od Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Suśca, od Biłgoraja w tym samym kierunku.

Nie żyje 14-latka z Andrychowa. Wyziębione dziecko przez kilka godzin mijali przechodnie

Tragiczny wypadek, nie żyje starsze małżeństwo

Niestety w wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły dwie starsze osoby. Jak przekazała młodsza aspirant Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, zmarłe osoby były małżeństwem.

- Na skutek zderzenia się opla z renault master śmierć na miejscu poniosły dwie osoby z osobówki, 80-letni kierowca i 77-letnia pasażerka. Dwie osoby z pojazdu dostawczego z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala - poinformowała policja z Tomaszowa Lubelskiego. 

Senior stracił panowanie nad pojazdem, dwie osoby trafiły do szpitala

Policja ustala szczegóły wypadku. Jak podała PAP mł. asp. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, 80-latek kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, po czym wpadł w poślizg i uderzył bokiem w jadący z naprzeciwka pojazd marki renault. Kierujący autem dostawczym 30-latek był trzeźwy.

Do zdarzenia przyczynić mogły się także warunki atmosferyczne panujące na drodze. W rejonie, w którym doszło do wypadku, trasa może być śliska i zaśnieżona. W zdarzeniu ranni zostali także pasażerowie dostawczego renault, których przewieziono do szpitala. 

policja tomaszow lub.png
Policja Tomaszów Lubelski

Źródło: PAP