Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Śmiertelny wypadek. Nie żyje jedna osoba, dwie są ciężko ranne
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 30.11.2023 17:44

Śmiertelny wypadek. Nie żyje jedna osoba, dwie są ciężko ranne

wypadek
KP PSP w Poddębicach

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w czwartek 29 listopada na drodze krajowej 72 w Złotnikach niedaleko Poddębic (woj. łódzkie). Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Są ofiary śmiertelne i poważnie ranni.

Tragiczny wypadek w Złotnikach

Do wypadku doszło w czwartek 29 listopada około godziny 15.30 na drodze krajowej 72 w Złotnikach pomiędzy Poddębicami i Aleksandrowem Łódzkim.

Wstępnie do służb wpłynęło zgłoszenie o samochodzie, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kiedy na miejscu pojawili się ratownicy oraz policja i straż pożarna, okazało się, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Ważne zmiany w emeryturach od już 1 grudnia. ZUS właśnie wydał komunikat

Śmiertelny wypadek w Złotnikach, nie żyje jedna osoba

Pierwszy do pomocy i reanimacji jednego z uczestników wypadku ruszył świadek zdarzenia. Potem pojawili się strażacy i pogotowie.

- Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy świadka zdarzenia, który reanimował poszkodowanego w wypadku mężczyznę. Strażacy przejęli te czynności do przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Ostatecznie zgon mężczyzny stwierdził lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazał brygadier Jędrzej Pawlak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

1.png
KP PSP w Poddębicach

Nie żyje 65-letni mężczyzna, dwie osoby trafiły do szpitala

Niestety śmierć w wypadku poniósł 65-letni mężczyzna. Poważnie zostały ranne także dwie osoby - 58-letnia kobieta i 68-letni mężczyzna, którzy z obrażeniami zostali zabrani do szpitali. Droga łącząca Poddębice z Aleksandrowem Łódzkim była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu oględziny prowadziła policja, która w najbliższym czasie pod nadzorem prokuratury będzie wyjaśniać szczegóły i dokładne przyczyny śmiertelnego wypadku.

Minionej doby doszło do 45 wypadków drogowych na polskich drogach, z czego śmierć poniosły w nich 4 osoby.