Goniec.pl

Krzysztof Sitkowski/Wikimedia Commons; twitter.com/WronaM

Andrzej Duda skomentował zdjęcie dziennikarza TVN. "Kawaler do wzięcia"

25 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Andrzej Duda skomentował zdjęcie dziennikarza TVN Marcina Wrony, na którym ten pozuje w kapeluszu. Prezydent zwrócił uwagę, że jeden z jego elementów kompletnie nie pasuje do reportera.

Andrzej Duda zaskoczył internautów swoją znajomością regionalnej mody. Nie wszystkim spodobało się jednak to, że prezydent zajmuje się komentowaniem postów gwiazd.

Andrzej Duda po raz kolejny zadziwia

Andrzej Duda dał się poznać jako miłośnik mediów społecznościowych. Prezydent jeszcze przed objęciem swojego stanowiska był bardzo aktywny w sieci, a zdaje się, że rozpoznawalność pozwoliła mu na wpłynięcie na nowe wody.

Polityk zaczął bowiem komentować posty gwiazd. Gratulował ślubu Antoniemu Królikowskiemu i Joannie Opoździe , a jego łaskawe "lajki" pojawiały się pod zdjęciami Małgorzaty Kożuchowskiej , czy Roksany Węgiel .

W niedzielę przed południem komentarz Andrzeja Dudy pojawił się nieoczekiwanie pod postem jednego z najpopularniejszych dziennikarzy TVN , Marcina Wrony. Reporter zamieścił zdjęcie na którym pozuje w góralskim kapeluszu.

- Żeby tradycji zadość się stało. Z cyklu proszę się nie śmiać… za bardzo - podpisał swoją fotografię Wrona.

Andrzej Duda zwraca uwagę

Uważne oko Andrzeja Dudy szybko zauważyło, że coś na zdjęciu jest nie tak. Uwadze prezydenta nie uszło piórko znajdujące się na kapeluszu - element oznaczający stan kawalerski.

- Pióro orle na kapeluszu góralskim zazwyczaj znaczy kawalera do wzięcia… - wytłumaczył prezydent opatrując swój wpis wieloma uśmiechniętymi emotikonkami.

Internauci zauważyli jednak, że w kapeluszu góralskim paradował swego czasu również Jarosław Kaczyński i... pomimo stanu kawalerskiego, próżno szukać było u niego orlego piórka.

- Panie Prezydencie kawaler owszem ale „do wzięcia” już nie - wyjaśnił Andrzejowi Dudzie Marcin Wrona.

Niektórzy z komentujących nie byli zachwyceni obecnością prezydenta na Twitterze. Zarzucali mu, że osoba pełniąca najwyższą funkcję w państwie powinna zająć się poważniejszymi sprawami niż wpisy pod postami gwiazd.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Polityka

"Obolały i osłabiony". Jarosław Kaczyński póki co nie jest w stanie poprowadzić PiS w kampanii?
Czytaj więcej >

Polityka

Politycy i reklamy na Facebooku. Premier inwestuje w autopromocję równowartość swojej pensji
Czytaj więcej >

Polityka

Kompromitacja Jarosława Jakimowicza. Nawet nie umiał obrócić pomyłki w żart
Czytaj więcej >

Polityka

Nietypowy incydent na spotkaniu z Donaldem Tuskiem. "Poproszę o wyjście z sali"
Czytaj więcej >

Polityka

Nowe świadczenie dla osób z niepełnosprawnościami. Minister Maląg przekazała szczegóły
Czytaj więcej >

Polityka

Polska przekaże Ukrainie myśliwce MiG-29. Andrzej Duda ujawnił szczegóły
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]