Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Zbigniew Łuczyński nie krył uśmiechu. Przekazał imponujące wieści w "19.30"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 17.06.2024 20:28

Zbigniew Łuczyński nie krył uśmiechu. Przekazał imponujące wieści w "19.30"

Zbigniew Łuczyński
fot. TVP/"19.30" (17.06.24)

W poniedziałek 17 czerwca w programie informacyjnym TVP "19.30" widzów przywitał Zbigniew Łuczyński. Prowadzący w trakcie serwisu miał do przekazania fantastyczne wiadomości. Nie potrafił ukryć szczerego uśmiechu. Wszystko w związku z trwającym Euro 2024 i reprezentacją Polski.

Zbigniew Łuczyński zaskoczył w "19.30"

W poniedziałek 17 czerwca Zbigniew Łuczyński podczas prezentowania najważniejszych wiadomości minionej doby w "19.30" nie mógł pominąć pierwszego meczu Polaków na Euro 2024. Przypomnijmy, że nasza reprezentacja uległa w niedzielę Holandii 1:2. Mimo wyniku pojawia się wiele głosów, że piłkarze pozytywnie zaskoczyli, a sama gra mogła się podobać.

Jak się okazuje, duży sukces przy okazji zmagań reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy odnotowuje także TVP. Zbigniew Łuczyński przekazał szczegóły z uśmiechem na ustach.

Doskonałe wieści dla TVP. Wszystko dzięki reprezentacji Polski

Zbigniew Łuczyński przekazał dobre wiadomości. Duży sukces TVP

Jak poinformował w trakcie dzisiejszego wydania "19.30" prowadzący Zbigniew Łuczyński, niedzielny mecz Polaków oraz emocje, jakie towarzyszą rodakom przy okazji całego Euro 2024, sprawiły, że TVP bije rekordy oglądalności. 

Ponad 10,5 miliona widzów obejrzało na antenach Telewizji Polskiej i w serwisach internetowych TVP mecz Polska-Holandia w ramach Euro 2024. Mecz Polska-Holandia w TVP1 i TVP Sport obejrzało 9 milionów widzów, co oznacza, że prawie 70% osób oglądających w tym czasie telewizję wybrało TVP - poinformował Łuczyński.

ZOBACZ: Maciej Orłoś zaskoczył widzów "Teleexpressu". Taki widok to rzadkość

Jak dodał dzisiejszy gospodarz "19.30", w serwisach internetowych TVP mecz Polska-Holandia odtworzono 1,6 mln razy. To wielki sukces Telewizji Polskiej, ale jak się okazuje, na tym nie koniec. Zbigniew Łuczyński po chwili podał kolejne imponujące dane.

Świetne wyniki "Teleexpressu" i "19.30"

Zbigniew Łuczyński ponadto przekazał, że wczorajsze wydanie "Teleexpressu" nadawane tuż po meczu reprezentacji Polski zgromadziło również rekordową widownię. Niedzielny serwis oglądało 3,5 miliona widzów. To jednak nie wszystko. Również "19.30" może pochwalić się imponującym wynikiem.

Wśród dziesięciu najchętniej oglądanych programów minionego weekendu znalazła się również "19.30". Nasz program na antenach TVP1 i TVP Info oglądało prawie 1,5 miliona widzów. Dziękujemy za zaufanie - podsumował z uśmiechem na ustach Zbigniew Łuczyński.

ZOBACZ: Holenderscy kibice wparowali przed kamery "19.30". Wielu Polaków będzie wściekłych

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski swój kolejny mecz w ramach Euro 2024 rozegra w piątek 21 czerwca z reprezentacją Austrii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Jak poinformował w mediach społecznościowych dyrektor TVP Sport Jakub Kwiatkowski, w roli eksperta Telewizji Polskiej widzowie będą mogli zobaczyć Arkadiusza Milika. Napastnik Juventusu z powodu kontuzji nie pojawił się na trwających Mistrzostwach Europy.