Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Holenderscy kibice wparowali przed kamery "19.30". Wielu Polaków będzie wściekłych
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 16.06.2024 20:35

Holenderscy kibice wparowali przed kamery "19.30". Wielu Polaków będzie wściekłych

"19.30"
fot. TVP/"19.30" (16.06.24)

W niedzielę 16 czerwca reprezentacja Polski zmierzyła się w ramach pierwszego spotkania grupy D tegorocznych Mistrzostw Europy z reprezentacją Holandii. Niestety Biało-Czerwoni ulegli rywalom 1:2. W trakcie "19.30" podczas relacji reporterki TVP prosto z Amsterdamu holenderscy kibice wparowali przed kamery Telewizji Polskiej, pokazując wymowne gesty. 

Polacy przegrali z Holandią. Niecodzienne sceny w "19.30"

Reprezentacja Polski 16 czerwca o godzinie 15.00 na stadionie w Hamburgu podejmowała drużynę Holandii. Był to nasz pierwszy mecz podczas tegorocznych Mistrzostw Europy. Od rana w całej Polsce czuć było piłkarskie emocje, a w wielu miastach rodacy gromadzili się w specjalnie organizowanych strefach kibica.

Kadra Michała Probierza rozpoczęła fantastycznie, bo już w 16. minucie Adam Buksa strzałem z głowy otworzył wynik spotkania. Ostatecznie jednak Holendrzy zdołali odrobić straty i finalnie wygrali z reprezentacją Polski 1:2.

W wieczornym serwisie informacyjnym TVP "19.30" podczas relacji z meczu Polaków doszło do niecodziennych scen. Kiedy Joanna Dunikowska-Paź połączyła się z reporterką Telewizji Polskiej będącą w Amsterdamie, nagle przed kamerami pojawili się holenderscy kibice.

Polska - Holandia. Wielki smutek po występie Biało-Czerwonych na EURO 2024

"19.30". Holenderscy kibice wparowali przed kamery TVP

Joanna Dunikowska-Paź z okazji trwającego Euro 2024 ponownie przywitała widzów TVP o godzinie 19:30 prosto ze stadionu w Hamburgu. W trakcie relacji z meczu reprezentacji Polski łączyła się z wysłannikami TVP. Gdy głos zabrała reporterka będąca w Amsterdamie, doszło do niecodziennych scen.

ZOBACZ: Michał Probierz pokazał wielką klasę. Trener Holendrów może się uczyć

Nagle przed kamery TVP wparowało kilku kibiców reprezentacji Holandii, którzy krzycząc i świętując zwycięstwo, wymachiwali rękoma i pokazywali na palcach wymowne gesty "1:2", sugerujące wynik, jakim zakończyło się niedzielne spotkanie z Polską. Ostatecznie dziennikarka TVP zachowała zimną krew i nie dała się wytrącić z równowagi świętującym kibicom Oranje.

111.png
fot. TVP/"19.30" (16.06.24)

Problemy TVP podczas meczu Polaków

Telewizja Polska w niedzielę odnotowała poważne problemy podczas transmisji Euro 2024. Jak informował w trakcie meczu Polski z Holandią dyrektor TVP Sport Jakub Kwiatkowski, stacja odnotowała ataki hakerskie prowadzone z adresów IP zlokalizowanych na terenie Polski.

ZOBACZ: Pokazali, co zrobili polscy kibice na meczu. Po mistrzowsku ośmieszyli Holendrów

Po niecałej minucie zaczęliśmy działania przy współpracy z operatorami krajowymi, które doprowadziły do mitygacji ataku. Służby IT przywrocily usługi - napisał. - Ze swojej strony mogę przeprosić wszystkich kibiców, którzy stracili możliwość śledzenia początku transmisji w Internecie - dodał.