Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Maciej Orłoś zaskoczył widzów "Teleexpressu". Taki widok to rzadkość
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 16.06.2024 18:05

Maciej Orłoś zaskoczył widzów "Teleexpressu". Taki widok to rzadkość

Maciej Orłoś
fot. TVP1/"Teleexpress" (16.06.24)

Niedziela 16 czerwca niemal wszystkim Polakom upłynęła pod znakiem wyjątkowych piłkarskich emocji. Nasza reprezentacja rozpoczęła dziś zmagania w Euro 2024 od spotkania z reprezentacją Holandii. Tuż po meczu widzów TVP w "Teleexpressie" przywitał Maciej Orłoś, który zaskoczył kibicowską stylizacją. 

"Teleexpress". Maciej Orłoś zaskoczył widzów TVP

Reprezentacja Polski swoje spotkanie z Holandią rozpoczęła w niedzielę punktualnie o godzinie 15.00. Jeszcze przed spotkaniem redakcja "Teleexpressu" informowała o piłkarskich emocjach panujących w siedzibie TVP od samego rana. Na fotografii uwieczniono kibicującego Macieja Orłosia. 

Emocje sięgają zenitu w redakcji Teleexpressu! Dziś nasza redakcja płonie w Piłkarskich emocjach, bo wszyscy śledzimy mecz Polska - Holandia! Kibicujemy z całych sił, trzymając kciuki za naszą drużynę - napisano na profilu programu w mediach społecznościowych.

Joanna Dunikowska-Paź zaskoczyła widzów TVP. Niecodzienne sceny w "19.30"

Maciej Orłoś zaskoczył w niedzielnym "Teleexpressie"

Już chwilę po końcowym gwizdku sędziego w meczu Polska-Holandia, Telewizja Polska standardowo wyemitowała "Teleexpress". Piłkarskie emocje mocno udzieliły się gospodarzowi serwisu Maciejowi Orłosiowi, który powitał odbiorców TVP w wyjątkowej stylizacji z szalikiem Biało-Czerwonych, przewieszonym przez szyję.

111123.png
fot. TVP/"Teleexpress" (16.06.24)

Niestety Maciej Orłoś nie miał dla widzów już na wstępie niedzielnego "Teleexpressu" dobrych wiadomości, ponieważ musiał poinformować o przegranej Polaków w meczu z Holandią. Po chwili wyemitowano fragmenty ze strefy kibica, które zarejestrowały niedzielne emocje towarzyszące Polakom podczas meczu kadry. 

Maciej Orłoś jeszcze kilka godzin przed meczem pokazywał w mediach społecznościowych, jak do piłkarskich emocji przygotowuje się redakcja TVP.

Polska przegrała z Holandią. Problemy TVP

Ostatecznie reprezentacja Polski musiała uznać wyższość rywali w pierwszym spotkaniu Mistrzostw Europy 2024 rozgrywanych w Niemczech. Kadra Michała Probierza, mimo iż prowadziła już 1:0 po bramce Adama Buksy, to ostatecznie przegrała w niedzielę z reprezentacją Holandii 1:2. Kolejne spotkanie w ramach grupy D Euro 2024 Biało-Czerwoni rozegrają w piątek o godzinie 18.00 z drużyną Austrii.

ZOBACZ: Pokazali, co zrobili polscy kibice na meczu. Po mistrzowsku ośmieszyli Holendrów

Podczas transmisji meczu reprezentacji Polski nie obyło się bez problemów TVP. Telewizja Polska padła ofiarą ataku hakerskiego - poinformowano w mediach społecznościowych. Kibice nie zobaczyli początku transmisji spotkania Polska – Holandia w internecie. 

Ze swojej strony mogę przeprosić wszystkich kibiców, którzy stracili możliwość śledzenia początku transmisji w Internecie - napisał dyrektor TVP Sport Jakub Kwiatkowski.