Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Zaskakujące sceny w ”Teleexpressie” przed meczem Polaków. ”Może tego państwu oszczędzę”
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 21.06.2024 18:52

Zaskakujące sceny w ”Teleexpressie” przed meczem Polaków. ”Może tego państwu oszczędzę”

Bartosz Cebeńko
Fot. TVP1/"Teleexpress" (wydanie z 21.06.2024)

Emocję kibiców w piątkowy wieczór sięgają zenitu. Tuż przed meczem Biało-Czerwonych z reprezentacją Austrii na Euro 2024 z pewnością wiele Polaków sprawdziło najnowsze wiadomości w ”Teleexpressie”. Tam przywitał ich Bartosz Cebeńko, który zaskoczył widzów nie tylko kibicowską stylizacją, ale także swoimi słowami.

Mecz Polska-Austria. Takich scen w ”Teleexpressie” mało kto się spodziewał

Już o godzinie 18 rozstrzygnie się być albo nie być Polaków na Euro 2024. Godzinę wcześniej na antenie Telewizji Polskiej mogliśmy zobaczyć najnowsze wydanie ”Teleexpressu”, w którym rzecz jasna nie brakowało piłkarskiego akcentu. 

Widzów w studiu powitał Bartosz Cebeńko, który na tą okazję założył biało-czerwony szalik. Jak się okazuję, miał również przygotowany specjalny plan.

Wstawili nagranie z weselnej atrakcji do sieci. Zainterweniowała policja

Bartosz Cebeńko zaskoczył w piątkowym ”Teleexpressie”

Bartosz Cebeńko, podobnie jak wcześniej Maciej Orłoś, pokazał się widzom TVP w szaliku Biało-Czerwonych, a dodatkowo miał przygotowaną specjalną oprawę muzyczną.

Oj, bardzo długo zastanawiałem się, czy na powitanie powinienem dzisiaj zaśpiewać ”do boju Polsko”, ale jednak uznałem, że może tego państwu oszczędzę – powiedział dziennikarz.

Prowadzący zapewnił, że emocji przed ważnym meczem Polaków nie brakuje także w ”Teleexpressie”.

Niemniej za niecałą godzinę piłkarskie święto, nasi muszą wygrać, innej opcji nie widzę. Zresztą ”Teleexpress” kibicuje i trzyma kciuki za dobry wynik – dodał.

ZOBACZ: Nagle zrobiło się ciemno, a ludzie schowali się w domach. Przerażające sceny w polskim mieście

Maciej Orłoś pokazał się w ”Teleexpressie” w biało-czerwonym szaliku

Co do tego, że zespół tworzący ”Teleexpress” kibicuję Polakom na Euro 2024, nie ma żadnych wątpliwości. Już chwilę po pierwszym występie Biało-Czerwonych w spotkaniu z Holandią widzowie TVP mogli zobaczyć Macieja Orłosia, który w szaliku zapowiedział najważniejsze tematy mijającego dnia. Niestety, przekazał wówczas smutną informację o porażce Polaków w tym starciu.