Goniec.pl > Wiadomości > To, jak Jarosław Kaczyński traktuje koty, mówi wiele o jego charakterze. Wielu Polaków będzie zaskoczonych
Piotr Dutka
Piotr Dutka 14.08.2022 10:04

To, jak Jarosław Kaczyński traktuje koty, mówi wiele o jego charakterze. Wielu Polaków będzie zaskoczonych

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński to jeden z najbardziej charakterystycznych polityków w historii naszego kraju. Lider Prawa i Sprawiedliwości może się pochwalić oddanym gronem zwolenników, ale również otwartych przeciwników, którzy niemal na każdym kroku krytykują jego działania. Eksperci wzięli pod lupę jego zachowania, a także preferencje, chcąc dowiedzieć się, jakim człowiekiem prywatnie jest były wicepremier. Wynik może zaskoczyć niejednego Polaka.

Osoba Jarosława Kaczyńskiego od wielu lat intryguje spore grono Polaków. Część naszych rodaków ufa mu niemal w bezgraniczny sposób, a pozostali są jego otwartymi przeciwnikami.

Biorąc pod uwagę jego polityczne poczynania, szczególnie interesujący tematem jest życie prywatne lidera Prawa i Sprawiedliwości. Specjaliści postanowili wziąć pod lupę jego preferencje oraz zainteresowania, by określić, jakim typem człowieka jest były wicepremier.

Bez cienia wątpliwości, Jarosław Kaczyński może zaliczać się do grona kociarzy. Wiele osób twierdzi, że osoby preferujące te egocentryczne zwierzęta mają specyficzne cechy charakteru. Przykładowo, są bardziej zamknięci w sobie, cenią sobie niezależność, a także zawsze chodzą swoimi ścieżkami, podobnie jak ich czworonożni towarzysze.

W zdecydowanej większości przypadków właścicielami kotów są introwertycy, którzy nie preferują zbyt dużych zgromadzeń, ceniąc sobie własne towarzystwo.

Ludzi kochających koty cechuje również upartość, ponieważ niezwykle trudno nakłonić ich do zmiany zdania. W sytuacji, gdy wyznaczą sobie określony cel, będą do niego dążyć za wszelką cenę.

Jarosław Kaczyński bezinteresownie pomagał wielu kotom. Niezwykła historia zaskoczyła internautów

To, że prezes PiS jest niekwestionowanym sympatykiem kotów, wiadomo nie od dziś. Prezes PiS wielokrotnie pomagał bezdomnym czworonogom, które potrzebowały niezbędnej pomocy.

Co ciekawe, jeden z jego pupili, zanim jeszcze trafił pod dach domu na Żoliborzu leżał tuż przy drodze. Najpewniej chwilę wcześniej został on potrącony przez samochód. Jarosław Kaczyński bez chwili zawahania rzucił się mu na pomoc, opłacił weterynarza, opłacił leczenie i od tamtej pory są niemal nierozłączni.

Choć wielu Polaków może być zaskoczonych, wychodzi na to, że Jarosław Kaczyński ma dobre serce. Świadczy o tym fakt, że nie jest ono obojętne na cierpienie innego stworzenia, potrzebującego pomocy.

Szkoda, że prezes PiS nie zachowuje się w podobny sposób w stosunku do ludzi, którzy wielokrotnie byli niezadowoleni z jego oburzających decyzji. Nie ulega wątpliwości, że bardzo często uderzają one w człowieczeństwo, ale przede wszystkim w interesy milionów Polaków.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: SE.pl