Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Zaginęła 13-letnia Agnieszka, zostawiła niepokojący list
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 26.02.2024 11:58

Zaginęła 13-letnia Agnieszka, zostawiła niepokojący list

zaginiona
fot. Tarnowska Policja

Policja poszukuje 13-letniej Agnieszki Kuś spod Tarnowa (woj. małopolskie). Dziewczynka wyszła z domu z samego rana i do tej pory nie ma z nią kontaktu. 13-latka zostawiła bardzo niepokojący list.  Służby rozpoczęły poszukiwania, w akcji m.in. strażacy na quadach.

Zaginęła 13-letnia Agnieszka Kuś

13- letnia Agnieszka wyszła z domu w miejscowości Ołpiny około godziny 6:30 i od tego czasu nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi. Zostawiła list, w którym miała napisać, że nie chce wracać do domu.

Ta informacja oczywiście zelektryzowała funkcjonariuszy z Tarnowa - powiedział RMF FM Paweł Klimek z KMP w Tarnowie.

Jak informują funkcjonariusze w komunikacie, dziewczynka "najprawdopodobniej nie chce wrócić do domu" i może podróżować koleją na trasie Tarnów- Nowy Sącz.

Zmiana czasu z zimowego na letni. Wypadnie nietypowo

Pilna akcja służb. Zaginęła 13-letnia Agnieszka Kuś

Poszukiwana Agnieszka Kuś ma 13 lat i mierzy 168 cm wzrostu. Dziewczynka w dniu zaginięcia mogła być ubrana w zielone spodnie dresowe, jasną kurtkę z kwiatkiem, niskie białe buty sportowe i kremową zimową czapkę. Może mieć przy sobie również brązową torebkę.

ZOBACZ: Nastolatki wyszły do szkoły i ślad po nich zaginął. Policja prosi o pomoc

Został ogłoszony alarm dla jednostki w Tuchowie i Ciężkowicach. Wszystko jest kierowane do miejscowości Ołpiny. Tam będziemy prowadzić kompleksowe poszukiwania dziewczyny - podkreślił Paweł Klimek z Tarnowskiej Policji.

Zaginęła 13-letnia dziewczynka. Policja prosi o pomoc

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania zaginionej dziewczynki. W akcję zaangażowani są przewodnicy z psami tropiącymi, a także strażacy na quadach i sztab kryminalny.

psp tarnow.png
fot. PSP Tarnów

Mundurowi zwracają się z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 13-latki. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numerem telefonu 47 83112220. Można również kontaktować się z policją, dzwoniąc na numery alarmowe: 112 lub 997.