Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wystarczyła chwila nieuwagi, dramat na polskiej drodze. Mężczyzna nie miał żadnych szans
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 04.12.2023 11:17

Wystarczyła chwila nieuwagi, dramat na polskiej drodze. Mężczyzna nie miał żadnych szans

kolizja auto
KM PSP Toruń

W Dybowie (woj. Kujawsko-pomorskie) na drodze krajowej numer 10 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. 75-letni kierowca zmarł.

Czołowe zderzenie na trasie Toruń-Bydgoszcz

Na oficjalnej stronie komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu pojawił się komunikat o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu dostawczego i samochodu osobowego.

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 14-latki z Andrychowa. Zaskakujące ustalenia prokuratury

Tragiczny wypadek na trasie Toruń - Bydgoszcz. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej

Służby o godzinie 4:10 w poniedziałek dostały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 10 w Dybowie w powiecie toruńskim. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym.

Jak czytamy w komunikacie na miejscu działały 3 zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policja. Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.

Ofiarą 75-letni kierowca. Koszmar na trasie Toruń - Bydgoszcz

– 75-letni kierowca osobowego volkswagena, jadąc w kierunku Bydgoszczy, z nieustalonych na razie przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, i zderzył się czołowo z dostawczym peuegotem, za kierownicą którego siedział 60-latek. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 75-latka - relacjonuje TVN24 sierżant sztabowy Sebastian Pypczyński z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Źródło: TVN24, KM PSP Toruń