Goniec.pl > Wiadomości > Wypadek na A4. Kobieta nie żyje, zaledwie na chwilę wysiadła z auta
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 02.10.2023 15:07

Wypadek na A4. Kobieta nie żyje, zaledwie na chwilę wysiadła z auta

wypadek
KPP w Łańcucie

W poniedziałek 2 października na podkarpackim odcinku autostrady A4 doszło do tragedii. W wyniku zbiegu nieszczęśliwych wydarzeń śmierć poniosła jedna z kobiet, kierująca samochodem osobowym.

Tragiczny wypadek na autostradzie A4

Tragedia wydarzyła się około godziny czwartej nad ranem między węzłami Łańcut i Przeworsk na wysokości miejscowości Białobrzegi. Według relacji policji doszło do zderzenia samochodów osobowych - seata oraz mercedesa. Tym pierwszym podróżowała 71-letnia kobieta. Seniorka po kolizji wyszła ze swojego auta, aby ocenić szkody i zniszczenia w pojeździe. Wówczas doszło do tragedii.

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Nie żyje 71-letnia kobieta, obywatelka Ukrainy

Jak informuje policja, 71-latka na chwilę opuściła auto, a wówczas została potrącona przez inny nadjeżdżający pojazd. Poniosła śmierć na miejscu.

- Do zdarzenia doszło po godz. 4, na wysokości miejscowości Białobrzegi. Jak wstępnie ustalili policjanci, na autostradzie w kierunku Przeworska, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący dostawczym mercedesem najechał na tył jadącego przed nim seata, który następnie uderzył w bariery energochłonne. Z seata wysiadła pasażerka, 71-letnia obywatelka Ukrainy. Znajdującą się na jezdni kobietę, śmiertelnie potrąciła 44-latka, kierująca fordem - poinformowała w komunikacie KPP w Łańcucie.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia na drodze. Jest ofiara śmiertelna i kilka osób rannych, w tym dziecko
 

Autostrada była zablokowana przez kilka godzin

W chwili zdarzenia wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci. Autostrada w kierunku Przeworska, przez kilka godzin, była zablokowana. Pojazdy poruszające się autostradą A4 w kierunku Przemyśla były kierowane na drogę krajową nr 94 - poinformowały służby.

kpplancut.png
KPP w Łańcucie