Mężczyzna i łopata Żródło: https://unsplash.com/@timberfoster

Wykopał skrzynię, którą miał w ogrodzie. Gdy ją otworzył, okazało się, że to zbiornik na szambo

7 Kwiecień 2021 Kamil MatuszakKamil Matuszak

Mężczyzna pracował w ogrodzie przy porządkowaniu otoczenia. W pewnej chwili zaczął kopać w ziemi, a po chwili zauważył skrzynię ukrytą pod powierzchnią. Całą akcję zarejestrował na nagraniu, a gdy dokopał się do uchwytu, postanowił otworzyć tajemniczy obiekt. Szybko okazało się, że nie była to dobra decyzja, a mężczyzna uciekł w popłochu. Betonowy zbiornik zawierał bowiem szambo.

Internauta podczas pracy w ogrodzie spostrzegł w ziemi pewien betonowy obiekt i postanowił go odkopać. Całą pracę, mającą na celu odsłonięcie tajemniczej skrzyni nagrał za pomocą telefonu. Dość szybko jednak okazało się, że jego decyzja nie była przemyślana.

Tajemnicza skrzynia w ogrodzie

Mężczyzna, który na TikToku używa nicka „Tonyhuismanlp” postanowił podzielić się z użytkownikami aplikacji nagraniem, które relacjonuje jest zmagania z tajemniczą skrzynią, którą znalazł w ogrodzie. Pod wideo umieścił podpis „Znalazłem sekretne pudełko w ziemi”.

Całe nagranie bardzo szybko stało się na wiralem na TikToku - obejrzano jest już ponad 5 milionów razy. Mężczyzna jakiś czas wcześniej został poinformowany o tym, że na terenie do niego zależącym znajduje się tajna skrzynia. Gdy natknął się na nią podczas prac w ogrodzie, postanowił ją wykopać.

Tony opowiada w trakcie krótkiego nagrania: - Zajmowałem się dzisiaj ogrodem i odkryłem jakąś tajną betonową skrzynkę w ziemi - zauważył. Na filmie wyraźnie widać, że autor używa łopaty, aby odkopać sekretną skrzynię. Robił to z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem.

Trzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydowałTrzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydowałCzytaj dalej

Mężczyzna zabrał się za odkopanie

Za każdą kolejną chwilą tajemniczy „skarb” jest coraz bardziej widoczny, a zainteresowanie autora i ekscytacja z powodu tego, co może znajdować się wewnątrz rośnie. Po chwili Tony'emu udało się odkopać zbiornik na tyle, że widać było, w którym miejscu znajduje się uchwyt.

Po kilku minutach kopania odkrył drugi uchwyt i to połączenie pozwoliło mu na otwarcie pokrywy. Odkopana i wyczyszczona skrzynia była gotowa, aby ją otworzyć. Nadszedł moment kulminacyjny całej akcji, czyli próba podniesienia pokrywy i sprawdzenia, co przez cały ten czas znajdowało się w tajemniczym pojemniku.

Gdy bohater wideo podniósł betonowe pokrycie, na wideo było wyraźnie widać, że zrobiło mu się niedobrze. Cofnął się i zaczął zasłaniać twarz. Wyraźnie zaczęło zbierać mu się na wymioty, uderzył go też odór wydobywający się ze środka.

Szybko doszło do niego, że nie trafił na żaden drogocenny skarb, a na zbiornik, w którym znajdowało się... szambo. Tony dopiero niedawno dowiedział się, że gdzieś na terenie jego ogródka umieszczony jest taki pojemnik.

Mężczyzna nie miał nawet pojęcia, jak długo zbiornik nie był wypompowywany i czyszczony, ale zakłada, że minęło dużo czasu od ostatniego osuszania szamba. Tony nie pokazał na wideo, jak wyglądało wnętrze zbiornika, ale jak skomentował, przypominało ono konsystencją galaretkę.

Poniżej zobaczyć można całe nagranie.

@tonyhuismanlp

Found a secret box in the ground #cool #metaldetecting #comedy

♬ Dreamy - Elijah Lee

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: TikTok, O2

Następny artykuł