Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wrocław. Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Wyszły z domu i przepadły bez śladu
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 18.03.2023 18:22

Wrocław. Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Wyszły z domu i przepadły bez śladu

13 marca kobiety wyszły z domu i ślad po nich zaginął.
Fb/Fundacjia na Tropie im. Janusza Szostaka

Policja we Wrocławiu prowadzi poszukiwania 40-letniej Renaty Majchrzak oraz jej 19-letniej córki Wiktorii. Kobiety 13 marca w godzinach porannych opuściły swoje miejsce zamieszkania i ślad po nich zaginął. Policja oraz bliscy proszą o pomoc w ich odnalezieniu.

Wrocław. Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Policja prowadzi poszukiwania

13 marca 40-letnia Renata Majchrzak oraz jej 19-letnia córka Wiktoria opuściły swoje miejsce zamieszkania przy ul. Karola Olszewskiego we Wrocławiu (dzielnica Biskupin) i ślad po nich zaginął.

Jak można wyczytać na stronie Fundacji na Tropie im. Janusza Szostaka, 19-latka była tego dnia umówiona na rozmowę o pracę. Na duchu miała wspierać ją mama, która udała się wraz z nią. Niestety od tamtego czasu ślad po kobietach się urywa, a telefony ich telefony komórkowe milczą. Jak przekazali przedstawiciele fundacji, w poszukiwaniach pojawił się komunikat o możliwości zagrożenia życia lub zdrowia kobiet. 

 

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Rysopis

Policja oraz rodzina i najbliżsi kobiet proszą o pomoc w ich odnalezieniu. 19-letnia Wiktoria ma 175 cm wzrostu i jest drobnej budowy ciała (jej waga nie przekracza 55 kg). Oczy ma koloru brązowego, włosy zaś koloru blond. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną grubą kurtkę i białe nike air force 1 do kostki. 

Wiktoria zaginiona.jpeg

40-letnia Renata Majchrzak jest podobnej budowy ciała, co jej córka i również ma 175 cm wzrostu. Jej włosy są koloru blond, a znakiem szczególnym na jej ciele jest tatuaż korony na prawej dłoni. W dniu zaginięcia ubrana była w zieloną, długą kurtkę i czarne botki.

Renata zaginiona.jpeg

Policja prosi o pomoc

Jeżeli ktokolwiek ma wiedzę związaną z potencjalnym miejscem przebywania zaginionych, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście pod numerem telefonu: 47 871 43 58 lub telefon alarmowy 112. Zgłoszenia można również dokonywać poprzez Fundację na Tropie im. Janusza Szostaka, kontaktując się pod nr. tel. 502 226 215. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: Fb/Fundacjia na Tropie im. Janusza Szostaka