NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Wielka awantura w TVP Info. Wszyscy krzyczeli i sobie przeszkadzali
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 26.09.2023 17:52

Wielka awantura w TVP Info. Wszyscy krzyczeli i sobie przeszkadzali

Minęła dwudziesta
"Minęła 20" w TVP Info z dn. 25.09.2023 (zrzut ekranu)

W programie “Minęła dwudziesta" na antenie TVP Info doszło do awantury dotyczącej bezpieczeństwa Polski. Politycy nie gryźli się w język, a oberwało się też prowadzącemu Miłoszowi Kłeczce.

Karczemna awantura w programie TVP Info

Kampania wyborcza staje się coraz intensywniejsza. Każdy program publicystyczny, w którym spotykają się politycy więcej niż jednej partii, kończy się mniejszym lub większym spięciem. Nie inaczej było w przypadku wczorajszego (25.09) wydania program "Minęła 20" emitowanego na antenie TVP Info.

Politycy rozpętali prawdziwą awanturę. Posłanka KO Hanna Gill-Piątek w pewnym momencie poddała się i zrezygnowała z przekrzykiwania się, a poseł Lewicy Przemysław Koperski, udzielając jednej z odpowiedzi, nagle zorientował się, że kamery pokazują w tym czasie tylko prowadzącego program Miłosza Kłeczka.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Politycy opozycji skrytykowali postawę prowadzącego

Parlamentarzysta postanowił to skomentować. - Skandaliczne, realizatorzy pokazują pana, nie mnie - stwierdził. Jego wypowiedź przerywana była komentarzami prowadzącego i posłanki PiS-u Anny Milczanowskiej.

Przedstawiciele partii opozycyjnych wytknęli pracownikowi TVP, że tak naprawdę nie jest bezstronnym prowadzącym, ale zalicza się do sił partii rządzącej. Odpowiadał bowiem na zarzuty kierowane przez opozycję w stronę rządu, m.in. te dotyczące planów obronnych prawego brzegu Wisły. - To, co pan zrobił, to kolejny spicz wyborczy PiS - stwierdził poseł Lewicy.

Posłanka PiS-u zarzuciła oponentowi obrazę "człowieka-legendy", Antoniego Macierewicza

Z kolei Milczanowska, próbując przekrzyczeć Koperskiego, zarzuciła mu atak na byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. - Jeszcze jedno, kilka minut temu obraził pan w tym studio człowieka legendę, człowieka jak skała, obraził pan marszałka sejmu Antoniego Macierewicza - powiedziała.

W programie wystąpił także minister Adam Andruszkiewicz, który stanął w obronie Mateo Salviniego - wicepremiera Włoch, który pozował na placu Czerwonym w Moskwie w koszulce z wizerunkiem Władimira Putina. - Głupotę zrobił. Już się z tego tłumaczył - stwierdził bez szerszego komentarza.

Źródło: “Minęła dwudziesta” w TVP Info z dn. 25.09.2023

Tagi: TVP Info PiS