Goniec.pl

(zdj. ilustracyjne) Unsplash.com/camilo jimenez

Tragedia za naszą zachodnią granicą. 12-latka wyszła od przyjaciółki i zaginęła. Ustalono smutne fakty

14 Marca 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

12-letnia Luise była poszukiwana od soboty 11 marca. Służby, rodzina i przyjaciele oraz znajomi nie ustawali w masowych poszukiwaniach młodej Niemki w Nadrenii Północnej-Westfalii. Dziewczynka zaginęła, gdy wracała do domu. W poniedziałek 13 marca policja przekazała najgorsze możliwe wiadomości. 12-latka nie żyje. Nastolatka została zamordowana. 

12-latka wyszła od przyjaciółki i zaginęła

Nic nie wskazywało na to, że 11 marca przybierze dla Luise z Freudenberg oraz jej najbliższych tak tragiczny tor. 12-letnia Niemka była u przyjaciółki i dobrze się bawiła. Kiedy nadszedł wieczór, przyszedł także czas pożegnania nastolatek. Luise wyszła z domu przyjaciółki, ale do swojego domu nigdy już nie dotarła

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania 12-letniej Niemki. Służby w Nadrenii Północnej-Westfalii zostały postawione na baczność. Niestety już w niedzielę rano natrafiono na makabryczne znalezisko. Wszyscy liczyli, że finał będzie inny.

Biedronka oszalała, kolejna promocja i kolejne pieniądze za darmo

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

CZYTAJ DALEJ

Ciało Luise znaleziono nieopodal starego dworca

Zwłoki 12-letniej Luise znalezione zostały niedaleko granicy landów w tunelu dawnego dworca kolejowego Wildenburg. Po początkowym szoku i żalu w związku ze śmiercią młodej Niemki do pracy przystąpili śledczy. Kluczowe było wyjaśnienie, co takiego stało się w sobotę wieczorem i czy dziewczynka musiała zginąć.

W poniedziałek 13 marca niemiecka policja podała wiadomość, która zmroziła nie tylko rodzinę zmarłej 12-latki. Wszyscy mieszkańcy okolicy są porażeni ustaleniami śledczych.

12-latka została zamordowana

Nastolatka, która w sobotę wieczorem wyszła od swojej przyjaciółki, nie zginęła przypadkiem? Niemiecka policja poinformowała w poniedziałek rano, że 12-letnia Luise została zamordowana

Oświadczenie nie informowało jedynie, że w śmierć nastolatki mogą być zaangażowane osoby trzecie. Śledczy mówili wprost: dziewczynka padła ofiarą zabójstwa.

Na ten moment nie podano więcej informacji w sprawie. Nie jest wiadome, czy zabójstwo związane jest z wątkiem seksualnego wykorzystania dziewczynki. Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniosą ze sobą wyniki sekcji zwłok. 

Źródło: siegener-zeitung.de, fakt.pl

zatrzymany, policja

Zdumiewające odkrycie na posesji rolnika. Policjanci od razu zakuli mężczyznę w kajdanki

CZYTAJ DALEJ
Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Zdradził, co czeka Polskę w najbliższych tygodniach

Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Zdradził, co czeka Polskę w najbliższych tygodniach

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Niemcypolicja

Podobne artykuły

Wiadomości

Nekrolog Alaksandra Łukaszenki obiega sieć. Klub się tłumaczy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Kolejna koronacja króla Karola III. Trwają przygotowania
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ukraina gotowa na kontrofensywę. "Może rozpocząć się jutro"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dwuletnie dziecko zostało skazane na dożywocie. Znaleziono przy nim Biblię
Czytaj więcej >

Wiadomości

USA: 7-latek aresztowany po celowym podpaleniu domu. Zdjęcie płonącego budynku obiegło media
Czytaj więcej >

Wiadomości

Australia. 26-latka zmarła przy obiedzie. Jej serce przestało bić
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]