Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia za naszą zachodnią granicą. 12-latka wyszła od przyjaciółki i zaginęła. Ustalono smutne fakty
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.03.2023 10:37

Tragedia za naszą zachodnią granicą. 12-latka wyszła od przyjaciółki i zaginęła. Ustalono smutne fakty

12-latka wyszła od przyjaciółki, ale do domu nigdy nie trafiła
(zdj. ilustracyjne) Unsplash.com/camilo jimenez

12-letnia Luise była poszukiwana od soboty 11 marca. Służby, rodzina i przyjaciele oraz znajomi nie ustawali w masowych poszukiwaniach młodej Niemki w Nadrenii Północnej-Westfalii. Dziewczynka zaginęła, gdy wracała do domu. W poniedziałek 13 marca policja przekazała najgorsze możliwe wiadomości. 12-latka nie żyje. Nastolatka została zamordowana. 

12-latka wyszła od przyjaciółki i zaginęła

Nic nie wskazywało na to, że 11 marca przybierze dla Luise z Freudenberg oraz jej najbliższych tak tragiczny tor. 12-letnia Niemka była u przyjaciółki i dobrze się bawiła. Kiedy nadszedł wieczór, przyszedł także czas pożegnania nastolatek. Luise wyszła z domu przyjaciółki, ale do swojego domu nigdy już nie dotarła

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania 12-letniej Niemki. Służby w Nadrenii Północnej-Westfalii zostały postawione na baczność. Niestety już w niedzielę rano natrafiono na makabryczne znalezisko. Wszyscy liczyli, że finał będzie inny.

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Ciało Luise znaleziono nieopodal starego dworca

Zwłoki 12-letniej Luise znalezione zostały niedaleko granicy landów w tunelu dawnego dworca kolejowego Wildenburg. Po początkowym szoku i żalu w związku ze śmiercią młodej Niemki do pracy przystąpili śledczy. Kluczowe było wyjaśnienie, co takiego stało się w sobotę wieczorem i czy dziewczynka musiała zginąć.

W poniedziałek 13 marca niemiecka policja podała wiadomość, która zmroziła nie tylko rodzinę zmarłej 12-latki. Wszyscy mieszkańcy okolicy są porażeni ustaleniami śledczych.

12-latka została zamordowana

Nastolatka, która w sobotę wieczorem wyszła od swojej przyjaciółki, nie zginęła przypadkiem? Niemiecka policja poinformowała w poniedziałek rano, że 12-letnia Luise została zamordowana

Oświadczenie nie informowało jedynie, że w śmierć nastolatki mogą być zaangażowane osoby trzecie. Śledczy mówili wprost: dziewczynka padła ofiarą zabójstwa.

Na ten moment nie podano więcej informacji w sprawie. Nie jest wiadome, czy zabójstwo związane jest z wątkiem seksualnego wykorzystania dziewczynki. Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniosą ze sobą wyniki sekcji zwłok. 

Źródło: siegener-zeitung.de, fakt.pl

Tagi: Niemcy policja