Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Awantura

Awantura

nagranie
05.07.2024 13:25 Awantura w drodze na Hel. Kobieta wyszła z auta i się zaczęło

Niecodzienną sytuację na drodze zarejestrowała kamera jednego z pojazdów na trasie w kierunku wybrzeża helskiego. Film pojawił się na kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube i wywołał sporo emocji. Internauci w komentarzach podają nieoficjalne, dosyć zaskakujące powody całego zajścia. Pojawia się wątek miłosny.

sejm
12.06.2024 16:31 Awantura w Sejmie. Posłowie przekrzykiwali się z mównicy

Na środowym (12.06) posiedzeniu Sejmu nie brak emocji. W pewnym momencie w Sali planarnej doszło do awantury między Jarosławem Sachajko a Piotrem Zgorzelskim. Polityk Trzeciej Drogi zareagował po słowach posła Kukiz’15. Posłowie zaczęli się przekrzikiwać, padły słowa o hańbie.

Jarosław Kaczyński
28.05.2024 22:18 Awantura i przepychanki na spotkaniu z Kaczyńskim. Użyto gazu

Przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego politycy ruszyli w Polskę na spotkania z rodakami. We wtorek w Łowiczu pojawił się Jarosław Kaczyński, który towarzyszył posłance PiS Joannie Lichockiej. W pewnym momencie konferencję próbował zakłócić jeden z mieszkańców. Doszło do awantury i przepychanek. Jeden z mężczyzn użył gazu.

"Tak jest" tvn24
23.05.2024 22:33 Awantura i wyzwiska w TVN24. Poseł PiS wstał i wyszedł ze studia

Do wielkiej awantury doszło w środę w studio TVN24 pomiędzy Tomaszem Trelą z Lewicy a Piotrem Kaletą z PiS. W trakcie programu "Tak jest" politycy w pewnym momencie zaczęli się wzajemnie obrażać. Jeden z nich nie wytrzymał i wyszedł ze studia.

komunia
23.05.2024 08:56 Wszczął awanturę w trakcie komunii. Musiała interweniować policja

Do zdarzenia doszło w niedzielę 19 maja podczas rodzinnej uroczystości z okazji komunii. 46-latek z Lublina zaczął się awanturować, rodzina musiała zadzwonić po pomoc. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, mężczyzna oznajmił im, że ma... granat. Przeszukanie jego mieszkania rzuciło nowe światło na ten nietypowy incydent. 

awantura
22.05.2024 16:32 Awantura polityków na parkingu. "Pana miejsce jest w celi"

We wtorek 21 maja po debacie przed wyborami do Europarlamentu w TVP Lublin, przed budynkiem telewizji doszło do spięcia pomiędzy politykami. Marta Wcisło z Koalicji Obywatelskiej skierowała w stronę Mariusza Kamińskiego z Prawa i Sprawiedliwości kilka bardzo mocnych słów. - Pana miejsce jest w celi - padło między innymi. W sieci pojawiło się nagranie z incydentu. 

politycy
21.05.2024 22:53 Awantura u Moniki Olejnik. Musiała powstrzymywać gości

Nie ma dnia bez awantury w polskiej polityce. Tym razem starli się ze sobą goszczący w programie "Kropka nad I" na antenie TVN24 europoseł PiS Adam Bielan oraz Krzysztof Śmiszek z Lewicy. Prowadząca Monika Olejnik w pewny momencie musiała zapanować nad chaosem w studio i uciszyć polityków. - Proszę nie krzyczeć! - apelowała.

blok, ogłoszenie, kartka
19.05.2024 16:12 Wywiesili ogłoszenie na osiedlu. Od razu wybuchła awantura, sąsiedzi są wściekli

Niepozorna kartka wywieszona na jednym z osiedli w Warszawie wywołała sąsiedzką awanturę. Ludzie nie kryli swojego oburzenia ze słów, jakie pod adresem właścicieli ogródków wystosowała administracja wspólnoty. Konkurs na najładniejszy ogródek zakończył się skandalem. - Czytam to i nie wierzę - grzmi jednak z kobiet.

Krzysztof Śmiszek Waldemar Buda
15.05.2024 14:51 Awantura w programie na żywo. Oburzające słowa, dziennikarka aż wstała

Potężna awantura w programie "Debata dnia" w Polsat News. Do gorącej wymiany zdań doszło tym razem pomiędzy Krzysztofem Śmiszkiem i Waldemarem Budą. Drugi z polityków w skandaliczny sposób uderzył w swojego adwersarza, wypominając mu orientację seksualną. Słowa były tak szokujące, że interweniować musiała prowadząca. Niestety, poseł PiS choć przeprosił, dziś już przeczy temu, by kogokolwiek obraził.

policja urna wyborcza
21.04.2024 21:31 Gdynia. Awantura w lokalu wyborczym. Interweniowała policja

Niedzielna II tura wyborów samorządowych odbywa się w miarę spokojnie, ale pojedynczych incydentów nie brakuje. W Gdyni policjanci zatrzymali agresywnego 35-latka, który jednocześnie był członkiem komisji wyborczej. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany, może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

bójka
12.04.2024 21:20 Rowerzysta postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Tego nie przewidział

Polscy kierowcy wciąż zaskakują. Na popularnym w mediach społecznościowych profilu "Stop Cham" pojawiło się kolejne nagranie, na którym zarejestrowano awanturę pomiędzy kierującym kabrioletem a rowerzystą. Chyba mało kto mógł się spodziewać, że przepychanka pomiędzy mężczyznami eskaluje do tego stopnia, że kierowca wysiądzie z pojazdu i ruszy w kierunku rowerzysty. Film obejrzało już ponad pół miliona użytkowników.

Krzysztof Kwiatkowski, Przemysław Czarnek
08.04.2024 11:22 Awantura w studio tuż po wyborach. Prowadzący musiał uspokajać polityków

Wielkie emocje w studiu Polsat podczas wieczoru po wyborach samorządowych 2024. Senator Krzysztof Kwiatkowski wdał się w awanturę z posłem PiS Przemysławem Czarnkiem. Punktem wyjścia do dyskusji pełnej inwektyw były pieniądze i to, jak w ostatnim czasie traktowane były samorządy. - Jest pan bezczelnym kłamcą - grzmiał przy kamerach wzburzony senator Koalicji Obywatelskiej.

awantura
28.03.2024 17:25 Strażacy zaatakowani podczas gaszenia pożaru na romskim osiedlu

Do niecodziennego zdarzenia podczas akcji służb doszło w środę 27 marca w miejscowości Koszary (woj. małopolskie). Strażacy, gaszący pożar odpadów na romskim osiedlu, zostali zaatakowani przez tamtejszych mieszkańców. Jedna z funkcjonariuszek doznała urazu dłoni. Państwowa Straż Pożarna wydała komunikat w tej sprawie.

protesty rolników
06.03.2024 15:31 Wściekli rolnicy wtargnęli na teren Sejmu. Są ranni policjanci

Gorąca atmosfera na proteście rolników w Warszawie. Demonstranci obrzucili policję petardami, a nawet kostką brukową. Musiała interweniować straż pożarna. Co najmniej dwóch uczestników protestu przedarło się na teren zielony wokół Sejmu. - Konieczne było wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego - informuje stołeczna policja.

policja, radiowóz, światła
19.02.2024 18:26 Awantura w sklepie. Klient został ugodzony nożem

W kaliskim sklepie doszło do wyjątkowo drastycznych scen. Sprzedawczyni znalazła się w niebezpieczeństwie, ale to jeden z klientów trafił do szpitala z ranami kłutymi po użyciu noża. 29-letni sprawca nie uciekł i czekał na przyjazd policji. Stan zdrowia rannego jest poważny.

szpital budynek
06.02.2024 20:18 Awantura w szpitalu. Lekarze mieli pobić się o pacjenta

W Szpitalu Specjalistycznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu doszło do niecodziennego zjawiska. Pomiędzy lekarzami miała wybuchnąć awantura. Według relacji świadka doszło także do rękoczynów. Powodem sprzeczki miał był pacjent. Rzeczniczka prasowa placówki częściowo potwierdziła sytuację.

Kawa na ławę
07.01.2024 14:24 Awantura w TVN24, posłanka Lewicy nie wytrzymała. "Niech pan nie będzie śmieszny"

Wielkie emocje w programie na żywo na antenie TVN24. W niedzielnym (07.01) wydaniu Kawy na ławę doszło do awantury między zaproszonymi gośćmi. - Niech pan nie będzie śmieszny - powiedziała wyprowadzona z równowagi Joanna Scheuring-Wielgus. W końcu posłanka Lewicy wybuchła i krzyknęła.

studio Polsat News
29.12.2023 08:46 Awantura w Polsat News, poseł PiS niemal rzucił mikrofonem. Poszło o dziennikarzy TVP

Kłótnia na antenie Polsat News. Awantura o dziennikarzy TVP nie została opanowana przez prowadzącą program Debata Dnia Agnieszkę Gozdyrę. Poseł PiS nagle wstał i w programie na żywo zaczął odpinać mikrofon, po czym rzucił go na stół i wyszedł. - Ja z kimś takim przy stole siedzieć nie będę -oświadczył Bartosz Kownacki.

Minęła 20
16.12.2023 09:02 Awantura na antenie TVP Info. "Czy pani coś piła?"

W trakcie programu "Minęła 20" na antenie TVP Info doszło do bardzo stanowczej wymiany zdań pomiędzy posłanką Joanną Lichocką z PiS a Wandą Nowicką z Lewicy. Zaproszeni goście dyskutowali m.in. o ostatnim skandalicznym incydencie z udziałem Grzegorza Brauna. Prowadzący Adrian Klarenbach musiał tonować emocje. 

autobus
17.11.2023 10:12 Seniorka rozpętała awanturę w autobusie. Kierowcy i pasażerom urządziła koszmar

Autobus w Krakowie stał się miejscem karczemnej awantury. Zachowanie seniorki było oburzające i wywołał reakcję innej pasażerki. Do akcji włączył się kierowca pojazdu, ale starsza kobieta i dla niego miała kilka ostrych słów. MPK Kraków zaapelowało do podróżnych, a ci przyznali, że podobna sytuacja nie jest odosobniona.

Lech Wałęsa
02.11.2023 22:08 Awantura między synami Lecha Wałęsy. Rodzinny sekret ujrzał światło dzienne

Synowie Lecha Wałęsy kłócą się za pomocą… wywiadów w internecie. Sławomir Wałęsa poczuł się obrażony słowami Bogdana Wałęsy i zdradził sekret, który 53-letni syn byłego prezydenta wolałby pozostawić w tajemnicy przed opinią publiczną.

tvp info
23.09.2023 16:15 Potężna awantura w TVP Info, krzyki na wizji. "To jest hańba"

W studio TVP Info doszło do kolejnego przedwyborczego politycznego spięcia. W trakcie piątkowego wydania programu "Forum" prowadzonego przez Adriana Klarenbacha doszło do niemałej awantury pomiędzy posłankami obozy władzy i opozycji. Padły stanowcze słowa, w tym wyzwiska i groźby.

awantura
24.08.2023 19:19 Awantura podczas zbieraniu podpisów przez radnego dla PiS. "Dziady do domu"

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Najbliższy czas to czekająca nas kampania wyborcza i zbiórka podpisów pod listami kandydatów. Właśnie to ostatnie zakończyło się skandalem i ogromną awanturą we Wrocławiu. Radny Rady Miejskiej, Michał Kurczewski z Prawa i Sprawiedliwości naraził się na nieprzyjemności. Poleciały niewybredne hasła.

demolka
06.07.2023 14:44 Sceny niczym z filmu akcji na lotnisku. Kobieta wpadła w szał, wideo poraża

Szokujące sceny na lotnisku w mieście Meksyk. 56-letnia kobieta stojąca koło punktu odprawy bagażowej w pewnym momencie dostała ataku furii. Niedoszła pasażerka zaczęła demolować pobliskie stanowiska komputerowe, obrzucać obsługę wyzwiskami i siać spore zamieszanie. Interweniowała policja.

awantura
17.05.2023 14:19 Karczemna awantura seniorów na ulicach Warszawy, doszło do przepychanek. "TVP pani mózg wyprało"

Trwające już prawie osiem lat rządy Prawa i Sprawiedliwości wywołują w Polakach skrajne emocje. Nie bez powodu mówi się, że partia Jarosława Kaczyńskiego podzieliła naród tak bardzo, jak jeszcze nikt wcześniej i patrząc na przekaz mediów publicznych, można mieć wrażenie, że nie zamierza na tym poprzestawać. O tym, że obecna sytuacja w kraju rozpala emocje, przekonał się reporter Gońca, który ruszył na stołeczne ulice. Wystarczyło jedno pytanie, aby wybuchła karczemna awantura, w której nie brakowało mocnych słów i wyzwisk.

Żona dźgnęła męża nożem, wszystko tuż przed świętami
12.04.2023 14:31 Janów Podlaski. Małżeńska kłótnia zakończyła się awanturą. Na miejscu zaroiło się od służb

Rodzinna awantura nieomal zakończyła się zabójstwem. Przygotowujący się do świąt mieszkańcy bloku, nagle usłyszeli głośne krzyki. Kiedy wyjrzeli na korytarz, zobaczyli, jak z mieszkania wychodzi ich sąsiad. Był we krwi i trzymał się za brzuch. Natychmiast zadzwonili po pomoc. Nożownikiem okazała się wściekła żona. 

awantura
07.04.2023 10:13 Niecodzienne sceny na bazarku, seniorzy nie wytrzymali. Nagranie ostrej sprzeczki stało się hitem

Przedświąteczne przygotowania wiążą się także z dużą dozą nerwów. Internet obiegło nagranie z bazarku w Świebodzicach, gdzie doszło do drobnej kolizji samochodowej pomiędzy dwójką starszych ludzi. Seniorzy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Wideo trzeba zobaczyć.

None
07.03.2023 13:28 Zaskakujące sceny w Sejmie, minuta ciszy podczas obrad. Później rozgorzała awantura

Trwa trzydniowe posiedzenie Sejmu. Posłowie debatują między innymi nad projektem ustawy "Aborcja to Zabójstwo", złożonym końcem ubiegłego roku przez fundację działaczki antyaborcyjnej Kai Godek. Obrady zainicjowała minuta ciszy z powodu śmierci Mikołaja Filiksa. Chwilę później doszło do awantury.

  • 1
  • 2