Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek w polskiej miejscowości. Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 13.06.2024 20:19

Tragiczny wypadek w polskiej miejscowości. Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR

śmigłowiec LPR
Fot. OSP Zagorzyn

Śmiertelny wypadek w Zagorzynie (woj. małopolskie). W czwartek traktor przygniótł mężczyznę, na miejsce niezwłocznie wezwano śmigłowiec LPR. Mimo godzinnej reanimacji, życia poszkodowanego nie udało się uratować. Teraz okoliczności tragedii wyjaśnia prokuratura.

Zagorzyn. Traktor przewrócił się na mężczyznę

Do tragedii doszło w czwartek, 13 czerwca, w Zagorzynie (powiat nowosądecki). Około godz. 12 służby otrzymały informację o osobie, na którą przewrócił się ciągnik rolniczy. Pojazd przygniótł mężczyznę, pomoc wezwali świadkowie. Niestety, mimo szybkiego przyjazdu strażaków, nie można było mu już pomóc.

15-latka zginęła pod kołami tramwaju. Nastolatka została popchnięta

Mężczyzna przygnieciony przez traktor. W akcji śmigłowiec LPR

Kiedy straż pożarna przyjechała na miejsce, mężczyzna został wyciągnięty spod ciągnika. Poszkodowany już wtedy nie oddychał. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który miał przetransportować pacjenta do szpitala. Służby rozpoczęły próbę reanimacji jego reanimacji, jednak ta nie przyniosła zamierzonego skutku.

ZOBACZ: Michał zaginął 24 lata temu, teraz na grobie rodziców ktoś zostawił tajemniczą kartkę. Są nowe fakty

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez traktor

Niestety po ponad godzinnej walce o życie poszkodowanego w raz z przybyłymi na miejsce ratownikami medycznymi – stwierdzono zgon – przekazali strażacy z OSP Zagorzyn.

Na ten moment nie są znane przyczyny i okoliczności, w których traktor wywrócił się i przygniótł mężczyznę. To wyjaśniają właśnie policjanci pod nadzorem prokuratora.