Goniec.pl
Piotr Kraśko zadrwił z Jarosława Kaczyńskiego i TVP używając cytatu prezesa PiS z konwencji

Piotr Kraśko czekał do ostatniej minuty "Faktów". Bezlitośnie zakpił z Jarosława Kaczyńskiego

5 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Sobotnie wydanie "Faktów" nie spodoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Piotr Kraśko zapowiadając gości "Faktów po Faktach" postanowił wykorzystać słowa prezesa PiS do uderzenia w wiarygodność TVP i zasugerowania, iż wicepremier docenił konkurencję Jacka Kurskiego.

Dopiero na sam koniec "Faktów" Piotr Kraśko zacytował prezesa PiS. Dziennikarz postanowił sięgnąć po deklarację Jarosława Kaczyńskiego z sobotniej konwencji partii.

Joe Biden zatwierdził kolejną pomoc dla Ukrainy, wcześniej rozmawiał z Wołodomyrem Zełenskim

Prezydent USA ewakuowany z domu. "Podjęto środki ostrożności"

CZYTAJ DALEJ

Wcześniej zakpić z prezesa PiS postanowił sam Donald Tusk. Były premier zadrwił z szumnych planów jeżdżenia Jarosława Kaczyńskiego po Polsce i wskazał, że przed złożeniem z obietnicy nikt nie poinformował wicepremiera o cenach paliwa.

Piotr Kraśko sięgnął po inny cytat. Wykorzystał go przy zapowiadaniu gości w "Faktach po Faktach". - Dziękujemy za te ciepłe słowa - mówił prowadzący "Faktów" na antenie TVN.

Piotr Kraśko w "Faktach" zacytował Jarosława Kaczyńskiego

Nie ma wątpliwości, że wiadomości o wyczynie Piotra Kraśki z sobotniego wydania "Faktów" na pewno dotrą do najważniejszych osób w Prawie i Sprawiedliwości. TVN po raz kolejny uderzył w Jarosława Kaczyńskiego.

Co więcej, Piotr Kraśko, aby zadrwić z wicepremiera wykorzystał jego własne słowa z konwencji. W sposobie przedstawienia ich przez prowadzącego "Fakty" nietrudno wyczuć aluzję i zarzuty o stronniczość wobec TVP.

Nie bez znaczenia byłą wizyta w studio "Faktów" Krzysztofa Łapińskiego i Ryszarda Petru. Mieli oni rozmawiać o konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Po zapowiedzeniu gości Piotr Kraśko wypalił wprost do kamery.

- A propos konwencji PiS. Prezes powiedział dziś na niej świetne zdanie: "Są fakty i są opowieści". Pełna zgoda i dziękujemy za te ciepłe słowa - powiedział Piotr Kraśko. To jednak nie wszystko.

Ryszard Terlecki otworzył się na temat związku z Korą

Ryszard Terlecki i Kora byli parą. Polityk PiS zdecydował opowiedzieć o kulisach związku

CZYTAJ DALEJ

"Fakty" drwią z TVP, niedawno Anita Werner chwaliła się sukcesem

- I to mówimy tu, są "Fakty", w których czekamy na państwa jutro o 19. Do zobaczenia, dobrej nocy - dodał na sam koniec "Faktów" Piotr Kraśko. To nie pierwsza szpila wbita PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu i samemu Jackowi Kurskiemu.

Niedawno przy okazji chwalenia się zdobyciem Telekamery przez Anitę Werner w "Faktach" padła informacja, która mogła zaboleć lubiącego chwalić się sukcesami Jacka Kurskiego. Anita Werner poinformowała, że ma ona przyjemność prowadzić najchętniej oglądany serwis informacyjny w Polsce.

Sanepid opublikował ostrzeżenie, popularne słodycze zanieczyszczone alergenem: białkiem migdałowym

Tuż po Dniu Dziecka sanepid ogłasza. Wycofują popularne słodycze, lepiej nie ryzykować

Sanepid wydał pilne ostrzeżenie, ze sklepów w całej Polsce znika uwielbiany przysmak. W jednej z partii badanego produktu wykryto substancję, która może zagrozić sporej części nieświadomych konsumentów. Przekaz jest jasny: niektóre osoby "nie powinny spożywać partii produktu określonej w tym komunikacie".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, tvn

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

materiały policyjne

Wiadomości

Koszalin: Kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Podczas pościgu padły strzały

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nadchodzi kolejna zmiana dotycząca noszenia maseczek. Rząd wydał nowe rozporządzenie

Czytaj więcej >
Mocne słowa premiera o Radosławie Sikorskim: "Pionek w grze putinowskiej propagandy"

Wiadomości

Mocne słowa Mateusza Morawieckiego o Radosławie Sikorskim: "Pionek w grze putinowskiej propagandy"

Czytaj więcej >
Rekordowa waloryzacja emerytur i rent w 2023 roku. Na jakie kwoty można liczyć?

Wiadomości

Rekordowa waloryzacja emerytur i rent w 2023 roku. Na jakie kwoty można liczyć?

Czytaj więcej >
Murowana Goślina: W niedzielę referendum ws. odwołania burmistrza. Dariusz U. od stycznia przebywa w areszcie

Wiadomości

Murowana Goślina: W niedzielę referendum ws. odwołania burmistrza. Dariusz U. od stycznia przebywa w areszcie

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Ogromna tragedia w strażackim środowisku. Nie żyje asp. sztab. Jan Biernat, miał zaledwie 42 lata

Czytaj więcej >