Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Partner zgłosił jej zaginięcie. Policja dokonała tragicznego odkrycia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 17.02.2024 08:21

Partner zgłosił jej zaginięcie. Policja dokonała tragicznego odkrycia

policja
materiały policyjne

Tragiczne doniesienia z Jarocina. Policja odnalazła ciało 22-letniej kobiety w miejscowym kompleksie leśnym. Wcześniej, w walentynki 14 lutego, jej zaginięcie zgłosił mundurowym partner 22-latki.

Tragiczne wydarzenia w Jarocinie

Jak informuje policja, w nocy 14 lutego do funkcjonariuszy zgłosił się partner 22-letniej kobiety, który złożył zawiadomienie o jej zaginięciu. Jak wynikało z relacji mężczyzny, jego partnerka miała wcześniej odwiedzić lekarza.

Po godzinie 3 w nocy 14 lutego na policję zgłosił się partner kobiety, który poinformował, że nie ma jej w miejscu zamieszkania i nie ma z nią żadnego kontaktu. Z relacji mężczyzny wynikało, że we wtorek po południu kobieta miała się udać do lekarza - mówi asp. sztab. Karina Migalska-Cepa z KPP w Jarocinie cytowana przez portal jarocinska.pl

Jarosław Wolski dla Gońca: nie wylewałbym łez po Nawalnym

Ciało 22-latki odnaleziono w Walentynki

Rozpoczęto poszukiwania 22-latki. Specjalistyczny sprzęt, który został sprowadzony z Poznania, pozwolił niebawem zlokalizować telefon należący do zaginionej. Niestety jeszcze tego samego dnia, gdy zgłoszono zaginięcie, dokonano tragicznego odkrycia. 

ZOBACZ: Śmierć w Złotych Tarasach w Warszawie. Nie żyje mężczyzna

Przed godziną 17.00 w kompleksie leśnym znaleziono zwłoki kobiety - przekazała policjantka.

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci

W chwili obecnej nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 22-latki. Według wstępnych ustaleń służb należy wykluczyć udział osób trzecich. Prokuratura zabezpieczyła ciało 22-latki do badań sekcyjnych, które pozwolą odpowiedzieć na najważniejsze pytania.

ZOBACZ: Zmarł podczas rezonansu. Żona domaga się sprawiedliwości

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy, możesz otrzymać wsparcie, dzwoniąc pod jeden z poniższych numerów:

  • 116 123 - bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 14.00–22.00
  • 116 111 - bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu
  • 800 108 108 - bezpłatny telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 14.00–20.00

 

Źródło: Goniec.pl/Jarocinska.pl