Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Bus czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Wśród rannych 3-letnie dziecko
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 29.11.2023 16:42

Bus czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Wśród rannych 3-letnie dziecko

wypadek
KPP w Ełku

Do niebezpiecznego wypadku drogowego doszło w środę 29 listopada we wsi Bobry (woj. warmińsko-mazurskie). Bus czołowo zderzył się tam z samochodem osobowym. Ranne zostały aż 4 osoby, w tym 3-letnie dziecko.

Wypadek w Bobrach, wśród rannych 3-letnie dziecko

Do wypadku doszło w środę 29 listopada we wsi Bobry na Mazurach, na trasie między Nową Wsią Ełcką a Grajewem na drodze krajowej nr 65. Służby otrzymały w godzinach wczesnopopołudniowych informację o czołowym zderzeniu samochodu osobowego z busem.

W wypadku ucierpiały 4 osoby, które wymagały hospitalizacji, w tym 3-letnie dziecko. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Ważne zmiany w emeryturach od już 1 grudnia. ZUS właśnie wydał komunikat

Poważny wypadek na Mazurach, wśród rannych 3-letnie dziecko

Droga w miejscu wypadku była przez długi czas zablokowana, policjanci kierowali samochody na objazdy. W najbliższym czasie służby będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do wypadku. - Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu - informowała policja z Ełku w mediach społecznościowych odnośnie zdarzenia w Bobrach.

Służby udostępniły w mediach społecznościowych zdjęcia z miejsca zdarzenia. Maski obu samochodów zostały poważnie uszkodzone. Siła uderzenia musiała być duża.

1.png
KPP w Ełku

Policja apeluje do kierowców

Służby cały czas apelują do kierowców o rozwagę i dostosowanie odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drogach. Tylko minionej doby doszło do 50 wypadków na polskich drogach, w których ucierpiały aż 62 osoby. 2 poniosły śmierć.

- Padający śnieg, śnieg z deszczem, śliska nawierzchnia jezdni i ograniczona widoczność - w takich warunkach nietrudno o stłuczki i kolizje - podkreśla policja.