Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Kowanowo. Syn miał zabić ojca. Zabezpieczono kilka możliwych narzędzi zbrodni
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 30.11.2023 15:10

Kowanowo. Syn miał zabić ojca. Zabezpieczono kilka możliwych narzędzi zbrodni

policja radiowóz
(zdj. ilustracyjne) policja.pl

W miejscowości Kowanowo w województwie zachodniopomorskim doszło do zbrodni. Syn miał zabić własnego ojca. Na miejscu, gdzie doszło do zabójstwa, pod nadzorem prokuratora pracują policyjni technicy. Kryminalni szukają dowodów i śladów.

Zbrodnia w Kowanowie, na miejscu pracują policyjni technicy

Doniesienia z miejscowości Kowanowo (woj. zachodniopomorskie) mrożą krew w żyłach. Polska Agencja Prasowa przekazała wiadomości, iż w nocy ze środy (29.11) na czwartek (30.11) w jednym z domów doszło do zabójstwa.

Policja nie ujawniła wieku zamordowanego mężczyzny, ale w nieoficjalnych wiadomościach pojawiła się informacja na temat tego, kto miał być sprawcą zbrodni. Czy morderca jest już w rękach policjantów?

Ważne zmiany w emeryturach od już 1 grudnia. ZUS właśnie wydał komunikat

Kowanowo: syn miał zabić ojca

W nocy z 29 na 30 listopada w Kowanowie w powiecie świdnickim doszło do morderstwa. Wszystko wskazuje to, że to syn zabił własnego ojca. Informacje te potwierdziła młodsza aspirant Jagoda Starzyk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie w rozmowie z PAP.

ZOBACZ: Kulisy śmierci 14-latki z Andrychowa wychodzą na jaw. Głos zabrał mieszkaniec

Na ten moment nie są znane motywy zbrodni mężczyzny. Na miejscu nadal trwają prace techników kryminalistyki. Konieczne jest zabezpieczenie wszystkich śladów, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zbrodni i skonfrontowanie ich z zeznaniami mordercy. Syn, który miał dokonać zbrodni, nie pozostaje już na wolności.

Nieoficjalne: zabezpieczono kilka potencjalnych narzędzi zbrodni

Ojciec padł ofiarą syna? Wszystko na to wskazuje, jednak jest zbyt wcześniej na to, by pojawiły się jednoznaczne oskarżenia ze strony policji i prokuratury. - Mężczyzna został zatrzymany. Nie przedstawiono mu jeszcze zarzutu - dodała rzeczniczka świdnickim policjantów.

ZOBACZ: 18-letni nożownik ze szkoły w Kadzidle "miał problemy"? Wyciekły nowe informacje

Zgodnie z nieoficjalnymi medialnymi doniesieniami na miejscu zbrodni zabezpieczono kilka przedmiotów. Wśród nich była siekiera. Wszystkie wskazano, jako potencjalne narzędzie zbrodni. 

Źródło: PAP