Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje jedna osoba. Niebywałe, kim była ofiara, całe miasto w żałobie
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 14.05.2024 17:15

Nie żyje jedna osoba. Niebywałe, kim była ofiara, całe miasto w żałobie

wypadek
fot. KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki (zdj. ilustracyjne)

W poniedziałek 13 maja w miejscowości Nowodworce na Podlasiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęła 35-letnia motocyklistka. Jak przekazało w mediach społecznościowych Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, ofiara to pani Justyna, jedna z pielęgniarek placówki. Opublikowano poruszający komunikat.

Tragiczny wypadek na Podlasiu. Zginęła 35-letnia motocyklistka

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 13 maja po godz. 18.00 w miejscowości Nowodworce (woj. podlaskie). Według ustaleń policji pracującej na miejscu zdarzenia 35-letnia motocyklistka uderzyła w bariery.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad motocyklem i uderzyła w bariery. Pomimo reanimacji kobieta zmarła. Droga jest zablokowana, objazdy przez Wasilków - przekazała w komunikacie policja.

Nie żyją dwie osoby, są również ranni. Tragiczny wypadek z udziałem wojskowej ciężarówki

W wypadku zginęła 35-letnia pielęgniarka

Jak ustalił "Fakt", ofiarą wypadku była 35-letnia pani Justyna, jedna z pielęgniarek z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. W mediach społecznościowych placówka potwierdziła smutne informacje. Opublikowano poruszający wpis.

13 maja zmarła Justyna Radel… brak nam słów, aby nazwać, opisać tą stratę. Wyrazy Współczucia i Kondolencje Rodzinie Justyny - przekazano na profilu CKiK w Białymstoku.

Internauci wstrząśnięci śmiercią pielęgniarki

Pani Justyna była jedną z pielęgniarek w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Pod wpisem placówki w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo kondolencji od wielu pacjentów, którzy nie mogą pogodzić się ze stratą.

ZOBACZ: Cała Polska na czerwono. Alert dla każdego regionu, IMGW ostrzega

"Wiele razy się widzieliśmy w krwiodawstwie przy wkłuwaniu, wyrazy współczucia rodzinie i kolegom i koleżankom z pracy", "Wyrazy współczucia...nadal nie mogę uwierzyć. Będziemy wspominać Justynę jako sympatyczna uśmiechniętą dziewczynę z charakterem. Bardzo mi przykro", "Przykre, że taka młoda i pełna profesjonalizmu osoba odeszła… Wyrazy współczucia całej rodzinie, personelowi, a także krwiodawcom" - czytamy pośród setek wpisów.