Goniec.pl

Iberion

Nawet 1500 zł do zgarnięcia w ramach akcji Lidla. Jest jednak pewien haczyk

24 Maja 2023

Autor tekstu:

Jan Jałowczyk

Nawet 1500 zł do zgarnięcia w ramach akcji Lidla! Kolejna edycja programu “Poleć pracownika” ma jednak pewien haczyk: trzeba być zatrudnionym w jednym z dyskontów ogólnopolskiej sieci. Mimo to, dodatkowy zastrzyk gotówki może zmotywować do podjęcia pracy w popularnej marce.

Dodatkowe 1500 zł w ramach akcji Lidla

“Poleć pracownika” - pod taką nazwą popularna sieć supermarketów Lidl promuje swoją akcję rekrutacyjną. W ramach działania, wszyscy obecnie zatrudnieni pracownicy marki, za polecenie nowej osoby do pracy, mogą liczyć na bonus w postaci nawet 1500 zł!

- Wystarczy, że w ramach programu Poleć Pracownika osoby już zatrudnione w firmie wskażą nowego kandydata - informuje w swoich mediach społecznościowych Lidl. Motywację ma stanowić wyżej wspomniana kwota.

Michał Adamczyk, Wiadomości

Zaskakujące zakończenie "Wiadomości" TVP. Michał Adamczyk w ostatniej chwili wydał oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

Co trzeba zrobić?

Co trzeba zrobić? Pracownik sieci wypełnia zgłoszenie podając dane osoby polecanej. Osoba polecana z kolei wpisuje swoje dane w formularzu rekrutacyjnym. Za taką rekomendację można zyskać 500 zł. Jest jeden warunek - nowo zatrudniony pracownik musi przepracować co najmniej miesiąc. W przypadku, gdy czas zatrudnienia wydłuży się do 6 miesięcy, polecający otrzyma kolejne 1000 zł. 

- Na początku grudnia ubiegłego roku postanowiliśmy objąć zasadami Programu wszystkie rekrutacje zewnętrzne. Dodatkowo papierowe formularze zastąpiliśmy zgłoszeniami online w zakładce Poleć Pracownika w naszej apce We Are Lidl - dodaje Lidl na swoim profilu w serwisie LinkedIn.

Biedronka także rekrutuje

Przypomnijmy, że także jeden z największych konkurentów Lidla, Biedronka, zintensyfikowała swoje starania w celu pozyskania nowych ludzi do pracy . W szczególności w obliczu nadchodzących wakacji. Popularna sieć wznowiła coroczny program pracy wakacyjnej. Ma on stanowić doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają możliwości sowitego zarobku oraz skorzystania z uroków naszego kraju.

- Praca wakacyjna? Tak jest w Biedronce! Pracuj w jednym z sezonowych sklepów Biedronki, zlokalizowanym w atrakcyjnej miejscowości turystycznej. Zdobądź doświadczenie u lidera branży retail, a po pracy korzystaj z uroków gór, okolicznych jezior lub nadmorskich plaż. Dołącz do nas na wakacje - zachęca sieć na swojej stronie internetowej.

Źródło: Goniec.pl/ Lidl

tablica szkoła krzyż godło

Katechetka pokłóciła się z uczniami w liceum. Poszło o to, jak zaszła w ciążę

CZYTAJ DALEJ
Grzyb

Wybrał się na grzyby, takiego widoku się nie spodziewał. Od razu chwycił za telefon

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Skandaliczne słowa na konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS przekroczył granicę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dachowanie samochodu w Chojnicach. Ratownicy się tego nie spodziewali, zaskakujące sceny
Czytaj więcej >

Życie

Pojechała do sanatorium i wróciła z pustym portfelem. Horrendalny rachunek
Czytaj więcej >

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >
Jan Jałowczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Wiecznie ciekawy świata i ludzi. Interesuję się geopolityką oraz stosunkami międzynarodowymi. Pasjonat muzyki (szczególnie ostrzejszej), piłki nożnej oraz tenisa.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]