Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Bajońskie wynagrodzenie plus wakacyjny relaks? Biedronka kusi nowych pracowników swoim programem
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 23.05.2023 10:29

Bajońskie wynagrodzenie plus wakacyjny relaks? Biedronka kusi nowych pracowników swoim programem

Biedronka
Iberion

Szum morza, bezkres gór, relaks i beztroska, a jednocześnie sowita pensja wpływająca co miesiąc na konto? To nie scenariusz filmowy, a potencjalna rzeczywistość pracownika sezonowego Biedronki. Popularna sieć kusi atrakcyjnymi warunkami pracy wakacyjnej w jednym z polskich turystycznych kurortów.

Biedronka kusi pracą wakacyjną

Okres wakacyjny to tłumy turystów oblegających popularne polskie destynacje. Co roku nad Morze Bałtyckie udadzą się rzesze Polaków i zagranicznych gości. To także wzmożony okres pracy dla wszystkich sklepów zlokalizowanych w popularnych miejscowościach, szczególnie supermarketów.

Bez wątpienia jednym z najchętniej odwiedzanych dyskontów w naszym kraju jest Biedronka. I to właśnie sklepy tej marki będą zapewne tłumnie oblegane w okresie wakacji. W związku z tym popularna sieć wznawia coroczny program pracy wakacyjnej. Ma on stanowić doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają możliwości sowitego zarobku oraz skorzystania z uroków naszego kraju.

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Ciekawe lokalizacje

- Praca wakacyjna? Tak jest w Biedronce! Pracuj w jednym z sezonowych sklepów Biedronki, zlokalizowanym w atrakcyjnej miejscowości turystycznej. Zdobądź doświadczenie u lidera branży retail, a po pracy korzystaj z uroków gór, okolicznych jezior lub nadmorskich plaż. Dołącz do nas na wakacje - zachęca sieć na swojej stronie internetowej.

Do wyboru, dla wszystkich zainteresowanych jest kilka miejscowości zlokalizowanych zarówno nad morzem jak i u podnóża gór. Kandydaci mają szanse podjąć zatrudnienie przykładowo w Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Wiśle, Karpaczu lub Szklarskiej Porębie. 

 

Ile płaci Biedronka?

Jak jednak wygląda kwestia wynagrodzenia? Wszystkim chętnym na podjęcie wakacyjnej pracy Biedronka oferuje stawkę godzinową od 22,80 zł brutto, nawet do 27 zł brutto. Popularna sieć dyskontów nowym kandydatom proponuje zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie. Co ciekawe, w wybranych lokalizacjach jest szansa na nocleg i wyżywienie.

Korzystne wynagrodzenie plus wakacyjny relaks? Może warto przemyśleć tymczasową zmianę lokalizacji?

Źródło: Biedronka