Goniec.pl > Życie > Nauczycielka prowadziła lekcję. Nagle do sali wszedł on, wszystkich zamurowało
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 16.11.2023 20:00

Nauczycielka prowadziła lekcję. Nagle do sali wszedł on, wszystkich zamurowało

oświadczyny
TikTok @lu_fasa

Bardzo niecodzienna sytuacja miała miejsce w jednej ze szkół średnich. Podczas zajęć lekcyjnych, do klasy wszedł nauczyciel, który w pewnym momencie zdecydował się na nieoczekiwany gest względem koleżanki z pracy. Pomogli mu w tym sami uczniowie, a nagranie z tego zdarzenia robi furorę w sieci.

Niecodzienne sceny w szkole

Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół średnich w miejscowości Peschici na południu Włoch. Wszystko wyglądało na pozór bardzo niewinnie. Zwykłe zajęcia lekcyjne. Prowadząca je nauczycielka nie mogła podejrzewać, co wydarzy się za moment.

W pewnym momencie do klasy nagle zaczęli wchodzić uczniowie, którzy wręczali zdezorientowanej kobiecie kwiaty. Rozległa się bardzo romantyczna muzyka, a to był dopiero początek.

Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyje młoda kobieta, policja apeluje do świadków

Nauczyciel oświadczył się nauczycielce w szkole

W pewnym momencie w drzwiach pojawił się Jonathan, jeden z nauczycieli, który wszedł do sali z bukietem pięknych kwiatów w rękach. Mężczyzna podszedł do swojej wybranki, po czym niespodziewanie dla niej uklęknął i wyjął pierścionek. Wszystkiemu przyglądali się nastolatkowie, którzy wyczekiwali w napięciu odpowiedzi nauczycielki.

Kobieta nie potrafiła ukryć swoich emocji i wielkiego wzruszenia. Uczniowie stojący za parą ukochanych uśmiechali się radośnie i dumnie, że udało im się pomóc w chytrym planie Jonathana. Jego wybranka oczywiście zgodziła się, mocno przytulając ukochanego.

Film z oświadczyn nauczyciela robi furorę w sieci

Przyjęte oświadczyny, wywołały żywiołowe oklaski wśród uczniów. Film z tego zdarzenia, które zostało potajemnie nagrane, pojawił się w mediach społecznościowych, gdzie bardzo szybko zyskał na popularności. Odtworzyło go zaledwie w ciągu kilku dni ponad milion użytkowników na TikToku.

Wśród komentarzy panują same zachwyty, a kilku użytkowników dumnie przyznaje, że było uczniami tej szkoły. – Piękny widok, reakcja nauczycielki mówi wszystko – czytamy między innymi pod filmem. – Widać prawdziwe uczucia i radość, to wzruszające – zachwycają się intrenauci.

@lu_fasa fidanzati da ben 12 anni, finalmente ha avuto il coraggio di farle la proposta di matrimonio a scuola, dove si sono conosciuti, fidanzati e laureati insieme. vi auguro una felicità immensa e che possiate sempre stare bene❤️💍💐 #propostadimatrimonio #prof #scuola #amore #veroamore #promessisposi #professorsoftiktok #fyp #perte #viral #andiamoneiperte ♬ suono originale - The Scarlet Boy
Tagi: TikTok szkoła