Goniec.pl > Życie > Ogromna wpadka podczas wesela. Mina panny młodej mówi wszystko, nagranie hitem w sieci
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 10.11.2023 14:18

Ogromna wpadka podczas wesela. Mina panny młodej mówi wszystko, nagranie hitem w sieci

wesele
TikTok @wedding.vn520

Nagranie z tego wesela bardzo szybko stało się prawdziwym hitem w sieci, a odtworzyło je na TikToku już ponad 32 milionów użytkowników. Para młoda w jednej chwili wstrzymała oddech, wzrok nowożeńców mówi wszystko.

Nagranie z tego wesela hitem w sieci

Wpadki, lub różnego rodzaju zabawne sytuacje na weselu zdarzają się bardzo często. Para młoda zazwyczaj ma co wspominać, kiedy po czasie ogląda filmy z tej pięknej uroczystości. Nieodłączonym elementem każdej zabawy weselnej jest wielki tort, który o odpowiedniej godzinie wprowadzany jest uroczyście na salę pełną bawiących się gości.

Nagranie, które podbija internet zarejestrowało właśnie ten moment wesela pewnej młodej pary. Problem w tym, że wszystko poszło nie tak, jak powinno. Panna młoda wyraźnie zestresowana przez chwilę wstrzymała oddech. Jej ukochany sprawił jednak, że potrafiła się uśmiechnąć pomimo przykrej wpadki. Co tam się stało?

Zadali emerytce jedno pytanie. Jej odpowiedź poruszyła całą Polskę

Wpadka na weselu, wzrok pary młodej mówi wszystko

Tort to punkt kulminacyjny niemal każdego wesela. Czekają na niego wszyscy. Zazwyczaj jest to piękny, kilkupiętrowy wypiek, przygotowywany od dawna specjalnie na tę wyjątkową okazję. Cena za taką przyjemność również do najniższych nie należy.

Na poniższym nagraniu właśnie tort weselny znalazł się w głównej roli. Wyglądał pięknie. Problem w tym, że… wypadł z rąk niosących go kelnerów i runął na ziemię. Mina pary młodej mówi wszystko.

Nagranie z wesela hitem. "Rozumiem wszystko, ale..."

Biały ogromny tort z płonącymi zimnymi ogniami upadając na podłogę został kompletnie zniszczony. Goście weselni oraz para młoda przez krótką chwilę byli w ogromnym szoku, jednak pan młody sprawnie rozluźnił napiętą atmosferę, podchodząc z łyżeczką do wypieku i próbując go. Jego mina wyraźnie wskazywała na to, że tort mimo iż leży na podłodze, to dalej jest bardzo smaczny. Panna młoda nie potrafiła ukryć swojego uśmiechu wywołanego przez reakcję jej ukochanego.

Internauci komentujący nagranie zwracają uwagę przede wszystkim na godną pochwały postawę pana młodego. - Nie masz wpływu na to, co się stanie, możesz tylko wybrać sposób, w jaki na to zareagujesz. Ta reakcja uratowała dzień - czytamy między innymi.

"Kelnerzy pewnie nie mogli spać po nocach po tej akcji", "Zazdroszczę jej męża", “Jej mina na reakcje męża jak je tort bezcenna”, ”Rozumiem wszystko, ale popłakałabym się gdyby na moim ślubie tort zniszczyli" - komentują inni.

Tagi: Wesele TikTok