Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mocne słowa „klawisza” po śmierci 8-letniego Kamilka. Mówi o "koledze z celi"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 12.05.2023 11:25

Mocne słowa „klawisza” po śmierci 8-letniego Kamilka. Mówi o "koledze z celi"

Kamilek, więzienie
Facebook/Akademia Dobrych Pomysłów, Pixabay/@MarcelloRabozzi

Nie milknął echa tragedii która wydarzyła się w Częstochowie. 8-letni maltretowany Kamilek zmarł 8 maja po długiej walce o życie w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Swoje głosy i wielki żal w tej sprawie wyraziło bardzo wiele osób ze świata show biznesu, a także najważniejsi politycy w kraju. Teraz kolejne mocne słowa dokłada autor bloga „Służba Więzienna Okiem Klawisza”. Mężczyzna nie przebiera w mocnych słowach. 

Popularny „Klawisz” żegna Kamilka. „Wiedz, że przypilnujemy go by nikomu krzywdy już nie zrobił”

Tragedia jaka wydarzyła się w ostatnim czasie w Częstochowie wciąż siedzi głęboko w sercach Polaków. Śmierć 8-letniego Kamilka skłoniła niemal wszystkich do głębokich refleksji i debaty nad opieką nad dziećmi, oraz zmianach jakie należy wprowadzić w przepisach odnośnie przemocy domowej. Nie brakuje głosów o przyzwolenie na karę śmierci, w tak skrajnych przypadkach jak ten z Częstochowy.

Kilka dni temu głos w mediach społecznościowych zabrał autor popularnego bloga „Służba Więzienna Okiem Klawisza”. Mężczyzna napisał wtedy : „Chłopczyku... Nie usłyszysz tego ale wiedz, że przypilnujemy go by nikomu krzywdy już nie zrobił… Śpij spokojnie. Rest in peace.” 

Teraz autor strony, którą śledzi ponad 90 tysięcy obserwujących nagrał mocny filmik, który skłania do refleksji. Nie gryząc się w język powiedział, jak będzie się czuł również pracownik więzienia, oglądając codziennie twarz oprawcy małego Kamilka.

Najbliżsi 8-letniego Kamilka mają ważną prośbę. Nowy komunikat ws. pogrzebu

„Klawisz” w mocnych słowach po śmierci 8-letniego Kamilka. „On będzie musiał patrzeć na tego palanta przez wiele, wiele lat.”

Tym razem ''klawisz'' zamieścił nagranie, w którym przypomniał o bardzo istotnej kwestii. ''Kilka słów prawdy. Dla mniej wtajemniczonych'' - podpisał wideo autor.

„Funkcjonariusz przez wiele lat będzie musiał tę mordę oglądać codziennie. Będzie musiał patrzeć temu... już nie chcę używać pewnych słów, prawie człowiekowi, w oczy, ale będzie musiał zagryźć zęby, bo nic nie może zrobić.” - powiedział mężczyzna. 

„Mimo to, że w jego głowie będzie się po prostu rodziła chęć zrobienia krzywdy temu oprawcy. Ale on nic nie będzie mógł zrobić. On będzie musiał patrzeć na tego palanta przez wiele, wiele lat. I będzie to musiał znosić w swojej głowie” – dodaje autor nagrania.

W dalszej części mężczyzna podkreśla, że to co się wydarzyło to naprawdę wielka tragedia i w gorzkich słowach odnosi się do celebrytów, którzy jego zdaniem teraz „pompują sobie obserwujących”.

„Klawisz” z apelem do rządu. ''nie daj Boże, kolega z celi obok nie zrobił temu oprawcy krzywdy''

Autor bloga „Służba Więzienna Okiem Klawisza” w dalszej części nagrania zaapelował również do rządu, aby zwrócono uwagę na fakt, że funkcjonariusz Służby Więziennej musi na co dzień oglądać oprawcę Kamila i wielu innych podobnych mu katów, którzy dopuścili się równie makabrycznych czynów. Musi z nimi pracować i jeszcze chronić ich, żeby ''nie daj Boże, kolega z celi obok nie zrobił temu oprawcy krzywdy''. Bo taki funkcjonariusz za niedopełnienie obowiązków pójdzie siedzieć" — dodaje funkcjonariusz Służby Więziennej.

Całe nagranie poniżej.