Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mężczyzna powiesił się w bloku. Sąsiedzi ujawnili kim był, trudno uwierzyć
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 31.03.2023 18:09

Mężczyzna powiesił się w bloku. Sąsiedzi ujawnili kim był, trudno uwierzyć

policja
Policja

W czwartek 30 marca w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Barskiej w Nowym Sączu odnaleziono ciało mężczyzny. Jak informuje lokalny portal sądeczanin.info, powołując się na wypowiedzi mieszkańców, to prokurator. Tamtejsze służby nie chcą komentować sprawy. 

Znaleziono ciało powieszonego mężczyzny

W czwartek, 30 marca, w jednym z lokali mieszkalnych w bloku znajdującym się przy ulicy Barskiej w Nowym Sączu doszło do szokującego odkrycia. Około godz. 10 tamtejsi mieszkańcy odkryli ciało mężczyzny. Jak informuje lokalny portal sądeczanin.info, szybko odcięto sznur i zawiadomiono służby ratunkowe. Pomimo natychmiastowej reakcji, odnalezionej osoby nie udało się uratować.


 

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa

Nieoficjalnie: "to prokurator"

Lokalny portal, powołując się na rozmowę z jednym z mieszkańców poinformował nieoficjalnie o personaliach odnalezionego. - Z informacji, które przekazali naszej redakcji nasi informatorzy wynika, że mężczyzna, którego ciało zostało znalezione w bloku przy ulicy Barskiej w Nowym Sączu, był prokuratorem - donosi sądeczanin.info. 

Na ten moment sprawa jest niejasna i nie ma żadnych oficjalnych informacji w kwestii makabrycznego odkrycia. Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu przekazała portalowi RadioZET.pl, że nie udziela informacji w tej sprawie
 

Centrum wsparcia w chwilach kryzysu psychicznego

Wszystkie osoby, które napotkały na swojej drodze duże trudności życiowe i znajdują się w sytuacji kryzysu psychicznego mogą zadzwonić do Centrum wsparcia dla osób dorosłych. Jest to 24-godzinne, bezpłatne centrum, udzielające wsparcia każdej osobie w kryzysie psychicznym. Pod numerem 800 70 2222 dyżurują psychologowie-specjaliści, gotowi wysłuchać i pomóc w różnorodnych kryzysowych sytuacjach. Pomogą również w znalezieniu najbliższej placówki, która udzieli bezpośredniej pomocy. Psychologowie i psychoterapeuci będą dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Źródło: RadioZet/ sądeczanin.info