Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Meghan Markle i księżna Kate nie pożegnały królowej Elżbiety II. Tylko jedna ma wytłumaczenie
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 08.09.2022 21:29

Meghan Markle i księżna Kate nie pożegnały królowej Elżbiety II. Tylko jedna ma wytłumaczenie

Meghan Markle
SplashNews.com/East News

Królowa Elżbieta II nie żyje - to niewątpliwie temat nr 1 na całym świecie. Media bacznie obserwują każdy krok rodziny królewskiej i nie umknął ich uwadze fakt, że do Balmoral nie przyjechały Meghan Markle i księżna Kate. Czemu żony Harry'ego i Williama nie pojawiły się na pożegnaniu królowej Elżbiety II?

Królowa Elżbieta II nie żyje

Królowa Elżbieta II nie żyje - to obecnie temat, który jest na jeżykach wszystkich. Brytyjska monarchini zmarła w czwartek, 8 września 2022 w posiadłości w Balmoral. O złym stanie zdrowia królowej mówiło się już od jakiegoś czasu i chyba każdy powoli szykował się na to, co nieuniknione.

Członkowie rodziny królewskiej przybyli do Balmoral

O tym, że królowa Elżbieta nie czuje się dobrze mówiło się od jakiegoś czasu. Ostatnio media donosiły o tym, że stan monarchini jest na tyle zły, że codziennie odwiedza ją książę Karol, a to mogło świadczyć o przekazywaniu mu najważniejszych informacji dotyczących sukcesji tronu. W czwartek Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym poinformował, że stan zdrowia królowej jest bardzo zły. Do szkockiej posiadłości Elżbiety II, co oczywiste, zaczęli zjeżdżać się członkowie królewskiej rodziny.

Meghan Markle nie pożegnała królowej

W Wielkiej Brytanii przebywali akurat książę Harry i Meghan Markle. Można powiedzieć, że to zrządzenie losu, bo to ich pierwsza wizyta na Wyspach od czasu "meghzitu". W związku z informacjami dotyczącymi zdrowia babci Harry'ego zmienili swoje plany i zamiast pojawić się na balu charytatywnym w Londynie, pojechali do Szkocji. Jak się okazuje w posiadłości w Balmoral Harry zjawił się późnym wieczorem, a Meghan Markle nie pojawiła się wcale. Dlaczego? Nie ma żadnego oficjalnego wytłumaczenia, ale media już rozpisują się, że powodem nieobecności Meghan były jej oziębłe stosunki z królową.

Księżna Kate też nie pożegnała królowej

Nie tylko żona Harry'ego była nieobecna na pożegnaniu królowej. W posiadłości Balmoral zabrakło także żony księcia Williama - Kate. Jest ona jednak wytłumaczona opieką nad trójką dzieci.

Czy możemy liczyć na oficjalne komunikaty w sprawie nieobecności Meghan i Kate? Wydawać się może, że Pałac i członkowie rodziny królewskiej mają teraz ważniejsze sprawy na głowie. Eksperci dbający o wizerunek royalsów pamiętają jednak zwykle o najdrobniejszych szczegółach, więc może i o tym nie zapomną.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Radiozet.pl