Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle - amerykańska aktorka i aktywistka społeczna, od 2018 członkini brytyjskiej rodziny królewskiej jako żona Henryka, księcia Sussexu.

Meghan i Harry
12.07.2023 18:01 Meghan i Harry się rozwodzą? "Złożyła papiery rozwodowe, żądając 80 mln dolarów"

Książę Harry ostatnio stał się obiektem kpin oraz żartów i zdaje się żałować swojej decyzji o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Między nim a Meghan coraz częściej dochodzi do kłótni. Niedawno para straciła kontrakt ze Spotify, oraz publicznie została nazwana "naciągaczami". Czy to początek końca ich małżeństwa? Wiele na to wskazuje. Według hiszpańskich mediów Meghan złożyła papiery rozwodowe i żąda od Harry'ego 80 mln dolarów oraz opieki nad dziećmi.

Meghan Markle i książę Harry
03.06.2023 17:28 Książę Harry i Meghan Markle się rozstali? "Wezwał prawników rozwodowych"

Książę Harry i Meghan Markle zmagają się z kryzysem małżeńskim? Media obiegła informacja, że młodszy syn króla Karola III skontaktował się z prawnikami specjalizującymi się w rozwodach. Co więcej, 38-letni royals miał już wyprowadzić się z kalifornijskiej rezydencji, którą niedawno kupił wraz z żoną.

Meghan Markle
03.06.2023 15:47 Meghan Markle "wysyła desperackie SMS-y do ludzi". Znany komik ujawnia

Meghan Markle szykuje wielki powrót do świata show-biznesu? Komik Tim Dillon ujawnił, że żona księcia Harry'ego "próbowała dostać się w różne miejsca, dosłownie błagała". Jej przepustką miały być gwiazdy Hollywood.

Książę Harry i Meghan Markle
20.05.2023 15:56 Meghan Markle i książę Harry zażądali darmowego noclegu. Wyrzucili ich na bruk

Meghan Markle i książę Harry kilka dni temu ulegli wypadkowi drogowemu. Okoliczności zdarzenia do złudzenia przypominały te, w których zginęła księżna Diana. Zaskakiwać może powód pościgu paparazzi. Podobno fotoreporterów zainteresowało skąpstwo książęcej pary.

z ostatniej chwili
17.05.2023 17:32 Harry i Meghan mieli wypadek podczas pościgu. W jakim są stanie?

Książę Harry i Meghan Markle mieli wypadek. Z oficjalnych informacji przekazanych przez biuro prasowe syna i synowej króla Karola III wynika, że byli royalsi byli ścigani przez paparazzi. Przypomnijmy, że w 1997 roku w podobnych okolicznościach zginęła księżna Diana.

Meghan Markle
30.04.2023 14:22 Meghan Markle w ogniu krytyki. Siostra żony księcia Harry'ego zabrała głos

Meghan Markle znów została skrytykowana przez najbliższych. Thomas Markle i jego dzieci udzielili wywiadu, w którym stwierdzili między innymi, że księżna „nadal byłaby kelnerką, gdyby nie tata”. Ojciec i rodzeństwo byłej aktorki ocenili również jej relację z księciem Harrym, podkreślając, że, według nich, nie jest ona zdrowa.

książę Harry
12.04.2023 20:42 Książę Harry pojawi się na koronacji Karola III. Co z Meghan Markle?

Książę Harry pojawi się jednak na koronacji swojego ojca, Karola III. Przez długi czas zastanawiano się, czy pokłócony z rodziną syn stawi się jednak na wielkim święcie, czy też je odpuści. Okazało się, że warunek był jeden - może przyjść jedynie, jeśli nie będzie z nim Meghan Markle.

Meghan Markle
08.09.2022 21:29 Meghan Markle i księżna Kate nie pożegnały królowej Elżbiety II. Tylko jedna ma wytłumaczenie

Królowa Elżbieta II nie żyje - to niewątpliwie temat nr 1 na całym świecie. Media bacznie obserwują każdy krok rodziny królewskiej i nie umknął ich uwadze fakt, że do Balmoral nie przyjechały Meghan Markle i księżna Kate. Czemu żony Harry'ego i Williama nie pojawiły się na pożegnaniu królowej Elżbiety II?