Goniec.pl > Polska > Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk, spotkanie na szczycie. To dopiero początek działań tego duetu?
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 21.08.2022 10:06

Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk, spotkanie na szczycie. To dopiero początek działań tego duetu?

Małgorzata Roznek-Majdan spotkała się z Donaldem Tuskiem, ogłosiła, że to dopiero początek działań
Isntagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan spotkała się z Donaldem Tuskiem. Celem rozmowy były... interesy. Ku zaskoczeniu wielu Perfekcyjna Pani Domu i lider Platformy Obywatelskiej mają podobne spojrzenie na kwestię in vitro. Poglądy PiS oceniają ten zabieg jako... "hodowlę dzieci". Rząd musi przygotować się na zawiązanie nowego i niespodziewanego sojuszu przeciwko partii Jarosława Kaczyńskiego?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk to połączenie biznesowe, którego nikt się nie spodziewał. Perfekcyjna Pani Domu postanowiła jednak przełamać serię wakacyjnych zdjęć, gdzie pręży wyćwiczone ciało do aparatu i pokazać się z innej strony.

W sobotę na profilu gwiazdy TVN pojawiła się fotografia, gdzie odziana na biało Małgorzata Rozenek-Majdan stoi obok byłego premiera. Niedzielne wydanie "Wiadomości" TVP zaraportuje o groźnym sojuszu czyhającym na Polaków? Spotkanie na szczycie nie było bowiem towarzyskie. Poruszona została istotna kwestia i co ważne Perfekcyjna Pani Domu oświadczyła, że to dopiero początek ich walki.

Niespodziewany sojusz w sprawie in vitro: Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk

O tym, że Donald Tusk nieustannie stara się pogrzebać dobrobyt Polaków "Wiadomości" TVP informowały wielokrotnie. Sobotnie zdjęcie wstawione przez Małgorzatę Rozenek-Majdan dowodzi jednak, że PO i TVN to połączone organizmy. Oczywiście to spisek, który zauważą tylko dziennikarze Jacka Kurskiego.

Rzeczywisty powód spotkania Małgorzaty Rozenek-Majdan i Donalda Tuska dotyczył problemu, który jest codzienną tragedią tysięcy polskich rodzin: bezpłodność. Dokładniej bezpłodność leczona in vitro. Korzystanie z technologii nie przypadło do gustu władzy, która podobnie, jak w przypadku aborcji, cofnęła Polskę do wieków ciemnych. In vitro nie jest już zabiegiem refundowanym przez państwo.

Gwiazda TVN i Donald Tusk się z tym nie zgadzają. Postanowili działać razem i pomóc rodzicom marzącym o małym szkrabie biegającym po ich salonie. Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest przypadkową ambasadorką tej metody. Perfekcyjna Pani Domu sama korzystała z tej możliwości zajścia w ciążę i walczy obecnie o godność swoich dzieci oraz innych par starających się o potomstwo.

- Dziękuję Premierowi Donaldowi Tuskowie za możliwość omówienia kolejnych działań i projektów, które pomogą przywrócić potrzebne wsparcie - napisała pod wspólnym zdjęciem z liderem PO Małgorzata Rozenek-Majdan.

Tusk i Rozenek-Majdan zaczynają krucjatę, chcą przywrócić refundację in vitro

- Jako matka i jako Prezeska fundacji MRM działam i szukam sposobów, by pary korzystające z in vitro, ich rodziny, przyjaciele i dzieci dostały wsparcie, należny szacunek i środki, które pozwolą na leczenie i spełnienie marzeń o rodzicielstwie - napisała szczerze gwiazda TVN.

Spotkanie z Donaldem Tuskiem to jedynie jeden z wielu punktów, jakie w czasie prywatnej krucjaty odhacza Perfekcyjna Pani Domu. PiS ma się czego bać? Połączenie popularnej gwiazdy i największego politycznego przeciwnika będzie gwoździem do trumny w najbliższych wyborach?

Polityka została nieco odsunięta przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Pod zdjęciem z Donaldem Tuskiem skupiła się na tym, że brak rządowej refundacji zabiegu in vitro to osobisty dramat tysięcy Polaków.

Na szczęście gwiazda TVN znalazła sojusznika, który deklaruje, że jest świadomy tego problemu. - Jestem wdzięczna za zrozumienie, a przede wszystkim merytoryczny dialog, bo to kolejny krok do osiągnięcia tego, o co wspólnie walczymy: przywrócenie refundacji leczenia niepłodności metodą In Vitro - oświadczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Plan został już poczyniony i jedynie kwestią czasu jest odtrąbienie sukcesu? - In Vitro jest zabiegiem medycznym. In Vitro jest skuteczne. In Vitro jest potrzebne. IN VITRO - TO SIĘ WAM PO PROSTU NALEŻY - dodała na koniec Perfekcyjna Pani Domu, a zdjęcie z Donaldem Tuskiem opatrzyła hashtagiem "in vitro to życie".

In vitro nie ma u rządzącej dobrej prasy

Temat in vitro wrócił ostatnio do pierwszego rzędu zainteresowania za sprawą "hitowego" podręcznika do HiT, czyli "Historia i Teraźniejszość". Resort Przemysława Czarnka - który oczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia - zaakceptował słowa "eksperta", który w naukowej (chociaż brzmi to niczym absurdalny żart) książce dla młodzieży forsuje ideologię, że dzieci z in vitro zostali wyhodowani i tak naprawdę nie są równi osobom urodzonym w wyniku naturalnego poczęcia.

Prof. Wojciech Roszkowski (który udowodnił, że w chrześcijańskim duchu ma drugiego człowieka za nic) w podręczniku do HiT stwierdził, że współczesna chadecja "wypacza umysły i zagłusza sumienia".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl