Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek - polska prezenterka telewizyjna, pisarka i osobowość telewizyjna.

Donald Tusk w uroczym wpisie podzielił się z internautami ważką myślą.
31.08.2022 16:09 Donald Tusk poleciał na wakacje. Zdjęcie z wnuczką robi furorę w internecie, podpis zdradza wszystko

Donald Tusk podzielił się z internautami ważką refleksją podczas wakacji spędzanych z rodziną w Chorwacji. Lider PO na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym wspólnie z wnuczką poszukują "lepszej przyszłości dla młodych".

Małgorzata Roznek-Majdan spotkała się z Donaldem Tuskiem, ogłosiła, że to dopiero początek działań
21.08.2022 10:06 Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk, spotkanie na szczycie. To dopiero początek działań tego duetu?

Małgorzata Rozenek-Majdan spotkała się z Donaldem Tuskiem. Celem rozmowy były... interesy. Ku zaskoczeniu wielu Perfekcyjna Pani Domu i lider Platformy Obywatelskiej mają podobne spojrzenie na kwestię in vitro. Poglądy PiS oceniają ten zabieg jako... "hodowlę dzieci". Rząd musi przygotować się na zawiązanie nowego i niespodziewanego sojuszu przeciwko partii Jarosława Kaczyńskiego?Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk to połączenie biznesowe, którego nikt się nie spodziewał. Perfekcyjna Pani Domu postanowiła jednak przełamać serię wakacyjnych zdjęć, gdzie pręży wyćwiczone ciało do aparatu i pokazać się z innej strony.W sobotę na profilu gwiazdy TVN pojawiła się fotografia, gdzie odziana na biało Małgorzata Rozenek-Majdan stoi obok byłego premiera. Niedzielne wydanie "Wiadomości" TVP zaraportuje o groźnym sojuszu czyhającym na Polaków? Spotkanie na szczycie nie było bowiem towarzyskie. Poruszona została istotna kwestia i co ważne Perfekcyjna Pani Domu oświadczyła, że to dopiero początek ich walki.