Goniec.pl
Kinga Kwiecień z TVP ma problemy w nowej pracy, wpadka za wpadką

(zdj. ilustracyjne) Facebook.com/STXMusic

Kinga Kwiecień w TVP nie święciła sukcesów. Teraz ma problemy w Wydarzenia24, została zdjęta z anteny

27 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

TVP dawało kiedyś dziennikarzom prestiż, ale te czasy bezpowrotnie minęły i wydaje się, że przykład Kingi Kwiecień wyjaśnia dlaczego. Prezenterka odpowiedzialna za "słynnego projektanta" Christiana Paula nie święci sukcesów również w prywatnej stacji. Właśnie została zdjęta z anteny, wpadek było zbyt dużo.

TVP w CV jeszcze do niedawna znaczyło wiele, ale obecnie powagi i profesjonalizmu Telewizji Polskiej próżno szukać w kolejnych materiałach, których montażyści prawdopodobnie zakładają się, kto więcej razy wplecie w swoje nagranie frazę "Für Deutschland".

piątek marcin k

Jest akt oskarżenia ws. śmierci Marcina K. Policjant miał go skopać i zostawić w lesie

CZYTAJ DALEJ

Kinga Kwiecień to znane nazwisko nie tylko w TVP. Dziennikarka stała za głośnym materiałem o "słynnym projektancie" Christianie Paulu, który zachwycał się fenomenalnym stylem Agaty Dudy. O ile znajdą się osoby doceniające ubrania pierwszej damy, o tyle próżno szukać sukcesów i samego Christiana Paula.

Okazuje się, że nie tylko w TVP Kinga Kwiecień nie może pogratulować sobie rzetelnie wykonywanej pracy. Dziennikarka została właśnie zdjęta z anteny Wydarzenia24. Prezentując sportowe wiadomości... nie znała się na sportowych wiadomościach i program na żywo tego nie wybaczył.

Kinga Kwiecień z TVP zdjęta z anteny Wydarzeń24, kolega zabrał głos

TVP nie było miejscem, gdzie kariera Kingi Kwiecień wystrzeliła. Wszystko wskazuje na to, że była podopieczna Jacka Kurskiego nie rozwinie swoich skrzydeł również w byłej Super Stacji, czyli kanale Wydarzenia24.

Kinga Kwiecień pracowała w TVP. fot.: materiały prasowe

Kinga Kwiecień pracowała w TVP. fot.: materiały prasowe

Była dziennikarka TVP została, decyzją przełożonych, zdjęta z anteny. Była reporterka "Wiadomości" miała zajmować się w nowej pracy tematyką sportową, ale wszystko wskazuje na to, że z crossfitu i sojowego latte... bliżej jej było do sojowego latte.

Portal wirtualnemedia.pl dotarł do szczegółów obecnej sytuacji Kingi Kwiecień. Medialne doniesienia wskazują, że prezenterka związana w przeszłości z TVP nie była w stanie nawet poprawnie wymówić nazw drużyn sportowych.

Kryształy z PRL są warte duże pieniądze, każdy może je sprzedać

Kryształy z PRL są poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprzedaj je i zarób duże pieniądze

CZYTAJ DALEJ

Dochodziło nawet do "zangielszczenia" nazw polskich miast. I tak oto swojskie Police zmieniły się w światowe "Polis" (fonetyczny zapis angielskiego wyrazu "policja"). Decyzję przełożonych skomentował dziennikarz Polsatu, który znał szczegóły sprawy.

- Myliła ich [drużyn sportowych - przyp. red.] nazwy. Przeczytała na przykład Chemik Polis zamiast Chemik Police - mówił dziennikarz Polsatu w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Będzie pracować z dala od wejść na żywo

- Szkoda, że nie przeczytała Chemik Policja - drwił kolega Kingi Kwiecień z Polsatu, który swoim sposobem mówienia nie ukrywał, że była dziennikarka TVP nie cieszy się szacunkiem ze względu na profesjonalne podejście do swojej pracy.

Wpadki na wizji stawały się dosłownymi memami. Szczególnie wśród widzów Wydarzeń24 czekających na wiadomości sportowe i rozumiejących, że osoba stojąca po drugiej stronie kamery nie ma zielonego pojęcia, o czym mówi.

Wirtualnemedia.pl podają, że Kinga Kwiecień będzie miała szansę na niepowiększenie biblioteki ośmieszających siebie materiałów. Była dziennikarka TVP została przesunie na stanowisko wydawcy i obecnie ma się skupić na pracy "za kulisami". Umówmy się, tam wpadki będą cieszyć tylko i wyłącznie jej współpracowników.

Wypadek autobusu na Dolnym Śląsku

Zmasowana akcja śmigłowców LPR. Bus z 26 osobami wbił się w drzewo, w akcji mnóstwo służb

Autobus wbił się w drzewo i niemal połowa pasażerów potrzebowała pomocy medycznej. - Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR - podało OSP Pisarzowice, którego druhowie byli obecni na miejscy groźnego wypadku. Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Do godziny 21:30 droga nadal pozostaje nieprzejezdna. Zdjęcia mrożą krew w żyłach. To cud, że nikt nie zginął. fot. OSP Pisarzowice

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wirtualnemedia.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Trzeci stopień hipotermii miał mężczyzna, którego uratowali ratownicy GOPR (Fb/GOPR Karkonosze).

Wiadomości

Karkonosze. Zabłądzili na szlaku. Tak wyglądał, gdy go odnaleźli

Czytaj więcej >
Karol Borak zaginął, 15-latek wyszedł z ośrodka i zapadł się pod ziemię

Wiadomości

15-letni Karol wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Pilny apel policji

Czytaj więcej >
Andżelika Rutkowska zaginęła 26 lat temu, tajemniczy darczyńca oferuje 70 tys. złotych

Wiadomości

Nagroda 70 tys. zł. Dramat dziewczynki z Wielkopolski

Czytaj więcej >
Dodatkowe wsparcie po stracie bliskiego. Sprawdź, jak ubiegać się o odprawę pośmiertną

Wiadomości

Straciłeś bliską osobę? Należą ci się pieniądze, dotyczy dużej grupy Polaków

Czytaj więcej >
Dom zawalił się pod naporem śniegu, wewnątrz była pięcioosobowa rodzina

Wiadomości

Małopolska: Dom zawalił się pod naporem śniegu. Wewnątrz była pięcioosobowa rodzina

Czytaj więcej >
Nie żyje Pervez Musharraf

Wiadomości

Nie żyje Pervez Musharraf. Były prezydent Pakistanu miał 79 lat

Czytaj więcej >