Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Kierowca zarejestrował "to" na autostradzie. Twierdzi, że nagrał ducha, wideo obiegło sieć
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 15.03.2023 07:48

Kierowca zarejestrował "to" na autostradzie. Twierdzi, że nagrał ducha, wideo obiegło sieć

duch
Screen YouTube FOX 10 Phoenix

Zjawiska nadprzyrodzone, obecność duchów i tajemniczych bytów dla wielu są możliwe jedynie w horrorach lub filmach fantasy. Pewien kierowca ciężarówki twierdzi jednak, że podróżując przez amerykańską autostradę, dostrzegł tajemniczego przybysza z zaświatów. Na potwierdzenie mężczyzna udostępnił nagranie z kamerki w kokpicie.

Tajemniczy obiekt na autostradzie

Podczas sobotniej podróży przez drogę nr 87 w Arizonie, kierowca ciężarówki William Church zauważył nietypowy, jasny obiekt na swojej drodze. Jak stwierdził mężczyzna po przeanalizowaniu nagrania z kamerki umieszczonej w kokpicie pojazdu, na poboczu drogi najprawdopodobniej znajdował się… duch.

Tajemniczy, rozmazany obiekt został zauważony około 2:30 (czasu lokalnego), kiedy kierowca mijał 322 kilometr pomiędzy Phoenix i Payson w Arizonie. 

W rozmowie z amerykańskim New Yor Post, William Church zaznaczył, że to, co mijał, wyglądało jak osoba “po prostu stojąca na jezdni”.

 

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Nawiedzona autostrada?

Jak się okazuje, doniesienia kierowcy mogą co niektórym przemówić do wyobraźni. Autostrada nr 87 prowadząca z północy na południe powstała prawie sto lat temu, w 1927 roku. 

Na przestrzeni wielu lat, na tej trasie doszło do wielu śmiertelnych wypadków samochodowych. Właśnie z tego powodu niektórzy mieszkańcy uważają, że droga może być nawiedzona. 

"Nie wydaje mi się, żeby był to odblask"

Z kolei zdaniem FOX 10 Phoenix, tajemniczy obiekt, który uchwyciła kamera, może mieć związek z niedawnym śmiertelnym wypadkiem, który miał miejsce w tej okolicy. Okoliczności tragicznego wydarzenia z początku lutego, jak zaznacza amerykańska rozgłośnia, pozostały owiane tajemnicą.

Niektórzy z internautów podłapali temat "Nie wydaje mi się, żeby był to odblask", "widziałem to, ma bardzo upiorny wygląd" - komentują widzowie. Wielu jednak pozostaje sceptycznych co do teorii o duchu. Ich zdaniem mógł to być po prostu światło odbijające się od znaku drogowego. 

 

Źródło: FOX 10 Phoenix/