Goniec.pl
Will Amos, kanadyjski polityk

instagram.com/william_amos_pontiac

Kanadyjski poseł przeprasza za pokazanie się bez ubrań podczas posiedzenia online

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Will Amos, zwykły kanadyjski polityk stał się człowiekiem rozpoznawalnym w całym kraju, a może i na świecie. Polityk z Quebecu pokazał się... nago podczas posiedzenia online. Kamerka uchwyciła mężczyznę przygotowującego się do pracy, gdy większość z

Każdy może zaliczyć w życiu jakąś wpadkę. Szczególnie gdy podczas pandemii nasza praca toczy się w znacznej części zdalnie, a spędzając godziny przed kamerkami internetowymi możemy czasami zapomnieć, że są włączone.

Wpadka kanadyjskiego posła

Taką wpadkę zaliczył Will Amos, kanadyjski poseł z prowincji Quebec. Gdy przygotowywał się na posiedzenie, znalazł się w dość niefortunnej sytuacji - przygotowujący się do spotkania online koledzy i koleżanki mogli obserwować go przemieszczającego się po pokoju nago.

Do zdarzenia doszło podczas posiedzenia kanadyjskiego parlamentu, które miało miejsce w środę, 14 kwietnia. Na nagraniach, które krążą po sieci widać wyraźnie, że Will Amos stał nagi przed kamerką internetową, zasłaniając się wyłącznie telefonem.

Zdjęcie umieszczone na Twitterze pokazuje posiedzenie parlamentu, podczas którego większość posłów jest przygotowana do obrad, a polityk z Quebecu jakby nieświadomy tego, co dzieje się wokół niego, wchodzi do pokoju bez ubrania.

Dziennikarz polityczny Brian Lilley skomentował na swoim Twitterze całe zajście: - Czy ktoś rozpoznaje tego polityka chodzącego nago po swoim biurze podczas obrad parlamentu hybrydowego? Oczywiście sądząc po fladze, jest to przedstawiciel Quebecu. Zastanawia mnie, jaki model telefonu używa?  - napisał.

Kamera uchwyciła nagiego posła

To zdarzenie bardzo szybko wyłapała Claude DeBellefeuille, która poinformowała zgromadzonych o sytuacji. Stwierdziła wówczas, ze poseł Amos jest nieodpowiednio ubrany. Pomimo tego, że wyraźnie prezentuje znakomitą formę fizyczną, nie powinien w ten sposób zjawiać się na posiedzeniu.

Claude DeBellefeuille postanowiła przy tej okazji poinformować kolegów i koleżanki, że odpowiedni strój dla polityka płci męskiej to garnitury i krawaty. Prowadzący obrady bardzo szybko podziękował DeBellefeuille za zwrócenie uwagi. Przyznał, że przegapił to zdarzenie.

Komentarz nagiego posła

Co zajścia odniósł się oczywiście sam Will Amos. Zrobił to jednak już po zakończeniu obrad parlamentu: - Popełniłem naprawdę niefortunny błąd i jestem tym zawstydzony - napisał na Twitterze kanadyjski polityk. Wyznał, że jego kamerka była włączona przez przypadek i uchwyciła go w momencie, w którym przebierał się po joggingu.

Napisał również, że bardzo przeprasza swoich kolegów i koleżanki z parlamentu za ten wypadek. Poinformował, że bardzo tego żałuje i obiecał, że był to ostatni raz i ta sytuacja więcej się nie powtórzy. Will Amos to polityk Liberalnej Partii Kanady, na której czele stoi premier Justin Trudeau.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje kultowa dziennikarka TVP Blanka Danilewicz

  • Minister zdrowia ogłosił zmiany w obostrzeniach

  • Kardynał Kazimierz Nycz opuścił szpital

Kamil Matuszak

Studiował filologię polską, bo chciał opanować język i literaturę, by stać się rzetelnym dziennikarzem. Po wszystkim trafił do… agencji marketingowych, w których odpowiedzialny był za media społecznościowe. Po kilku latach rozpoczął pisanie i wydawanie portalu z wiadomościami. Zakochany w filmach i serialach, w wolnych chwilach rozbudowuje kolekcję winyli, poszukując ulubionych albumów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

koronawirus

Wiadomości

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: "To początek czwartej fali, która potrwa przynajmniej dwa miesiące"

Czytaj więcej >
Monika Bawaj

Wiadomości

Tarnowskie Góry: Zaginęła 15-letnia Monika Bawaj. Policja prosi o pomoc

Czytaj więcej >
Dariusz Ś.

Wiadomości

Radny Nowoczesnej znęcał się nad żoną. Nie pójdzie do więzienia

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Kontrowersyjny projekt zmian kar dla pijanych kierowców. W grze konfiskata pojazdu

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Prezydent: rząd chciał, żeby stan wyjątkowy trwał trzy miesiące

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poznań: Pomimo reanimacji zmarł 2,5-latek, który wypadł z okna

Czytaj więcej >