Goniec.pl

kremlin.ru

"Il Messaggero": Władimir Putin źle się poczuł. Wymagał "pilnej pomocy medycznej"

11 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Władimir Putin źle się poczuł i konieczne było udzielenie mu "pilnej pomocy medycznej". Do zdarzenia doszło po czwartkowym występie w telewizji. Informacje o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia prezydenta Rosji podał włoski dziennik "Il Messaggero".

Prezydent Rosji, Władimir Putin, nie jest w najlepszym stanie fizycznym ? Wskazują na to doniesienia włoskiego "Il Messaggero" powołującego się na kanał General SVR na platformie Telegram.

Władimir Putin źle się poczuł, potrzebował pomocy medycznej

Według podawanych przez media informacji Władimir Putin miał zawroty głowy, stracił siły oraz był zły. Sytuacja stała się tak napięta, iż prezydent Rosji potrzebował "potrzebował pilnej pomocy medycznej".

Nie pojawiło się więcej szczegółów na temat stanu zdrowia oraz dalszego przebiegu akcji mającej pomóc Władimirowi Putinowi . "Il Messaggero" wskazuje, że informacje z kanału General SVR na Telegramie nie są niewiarygodne.

- Na kanale General SVR opublikowano wcześniej różne informacje wywiadowcze - przekazuje na potwierdzenie wiadomości o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia Władimira Putina "Il Messaggero".

Wielka tajemnica chorób Władimira Putina

Strona rosyjska nie potwierdza plotek na temat problemów zdrowotnych Władimira Putina. Prezydent Rosji również nie zdecydował się na to, by rozwiać domysły o jego chorobach, które w krótkim czasie mogą uniemożliwić mu sprawowanie funkcji głowy państwa.

Domysłów pojawia się coraz więcej, a na potwierdzenie tez dotyczących chorób, w tym raka, rzekomo trawiących Władimira Putina, wskazywany jest zmieniający się mocno wyglądem prezydenta Rosji. "Dowody" znaleźć można nawet na oficjalnej stronie Kremla .

Pierwsza taka sytuacja od 2004 roku

Czwartkowe stracenie sił przez Władimira Putina i jego złe samopoczucie oraz potrzeba "pilnej pomocy medycznej" to kolejny sygnał pojawiający się w ostatnich dniach, mogący świadczyć, iż sytuacja stała się poważniejsza.

Niedawno ku zaskoczeniu wszystkich Rosjan, odwołano coroczny maraton telefoniczny z obywatelami. Wydarzenie było dotychczas transmitowane w telewizji, a Władimir Putin ochoczo odpowiadał na pytania swoich rodaków.

To pierwsze takie wydarzenie od 2004 r. Przez 18 lat nic nie zagroziło tradycji Władimira Putina . W 2022 r. telefonicznego maratonu nie będzie, ale nie jest wiadome, czy jest to spowodowane problemami zdrowotnymi , czy wojną w Ukrainie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: PAP

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

14-latek z Wielkiego Wałcza pod Grudziądzem nie żyje. Jego ciało znaleziono w Wiśle
Czytaj więcej >

Świat

USA. Córka i wnuczka zabiły 71-latkę i upiekły jej ciało na grillu
Czytaj więcej >

Polska

Ulewy i burze na południu Polski. Ulice zamieniły się w rzeki, strażacy nie nadążali
Czytaj więcej >

Wiadomości

Motocykliści wbili się w skręcającą naczepę ciężarówki. Nie mieli żadnych szans
Czytaj więcej >

Wiadomości

Kasy samoobsługowe mogą zniknąć ze sklepów? Wszystko przez zwiększenie kradzieży
Czytaj więcej >

Polska

Dramatyczna akcja służb na Mazurach. Mężczyzna wyskoczył z łódki na jeziorze i nie wypłynął
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Wiadomości

Wiadomości

Agnieszka Kamińska

"Kobiety umierają i będą umierały". Lewica grzmi po śmierci ciężarnej 33-latki
Czytaj więcej >
Polska

Agata Jaroszewska

Nie żyje 17 osób. Policja opublikowała statystyki utonięć
Czytaj więcej >
Wiadomości

Agata Jaroszewska

Pożar w Bornem Sulinowie. Ogień pojawił się w czasie festynu, ewakuowano 300 osób
Czytaj więcej >
Wiadomości

Agata Jaroszewska

Wypadek Polki w Albanii. 55-latka wypadła z okna na 6. piętrze
Czytaj więcej >
Wiadomości

Agnieszka Kamińska

Jarosław Kaczyński w liście do zwolenników PiS: "Niemcom nie jest w smak silna Polska"
Czytaj więcej >
Polityka

Agnieszka Kamińska

Kto będzie lepszym premierem? Dziwi odpowiedź najmłodszych Polaków
Czytaj więcej >