Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > "Il Messaggero": Władimir Putin źle się poczuł. Wymagał "pilnej pomocy medycznej"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.06.2022 08:12

"Il Messaggero": Władimir Putin źle się poczuł. Wymagał "pilnej pomocy medycznej"

Władimir Putin źle się poczuł, potrzebował "pilnej pomocy medycznej"
kremlin.ru

Władimir Putin źle się poczuł i konieczne było udzielenie mu "pilnej pomocy medycznej". Do zdarzenia doszło po czwartkowym występie w telewizji. Informacje o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia prezydenta Rosji podał włoski dziennik "Il Messaggero".

Prezydent Rosji, Władimir Putin, nie jest w najlepszym stanie fizycznym? Wskazują na to doniesienia włoskiego "Il Messaggero" powołującego się na kanał General SVR na platformie Telegram.

Władimir Putin źle się poczuł, potrzebował pomocy medycznej

Według podawanych przez media informacji Władimir Putin miał zawroty głowy, stracił siły oraz był zły. Sytuacja stała się tak napięta, iż prezydent Rosji potrzebował "potrzebował pilnej pomocy medycznej".

Nie pojawiło się więcej szczegółów na temat stanu zdrowia oraz dalszego przebiegu akcji mającej pomóc Władimirowi Putinowi. "Il Messaggero" wskazuje, że informacje z kanału General SVR na Telegramie nie są niewiarygodne.

- Na kanale General SVR opublikowano wcześniej różne informacje wywiadowcze - przekazuje na potwierdzenie wiadomości o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia Władimira Putina "Il Messaggero".

Wielka tajemnica chorób Władimira Putina

Strona rosyjska nie potwierdza plotek na temat problemów zdrowotnych Władimira Putina. Prezydent Rosji również nie zdecydował się na to, by rozwiać domysły o jego chorobach, które w krótkim czasie mogą uniemożliwić mu sprawowanie funkcji głowy państwa.

Domysłów pojawia się coraz więcej, a na potwierdzenie tez dotyczących chorób, w tym raka, rzekomo trawiących Władimira Putina, wskazywany jest zmieniający się mocno wyglądem prezydenta Rosji. "Dowody" znaleźć można nawet na oficjalnej stronie Kremla.

Pierwsza taka sytuacja od 2004 roku

Czwartkowe stracenie sił przez Władimira Putina i jego złe samopoczucie oraz potrzeba "pilnej pomocy medycznej" to kolejny sygnał pojawiający się w ostatnich dniach, mogący świadczyć, iż sytuacja stała się poważniejsza.

Niedawno ku zaskoczeniu wszystkich Rosjan, odwołano coroczny maraton telefoniczny z obywatelami. Wydarzenie było dotychczas transmitowane w telewizji, a Władimir Putin ochoczo odpowiadał na pytania swoich rodaków.

To pierwsze takie wydarzenie od 2004 r. Przez 18 lat nic nie zagroziło tradycji Władimira Putina. W 2022 r. telefonicznego maratonu nie będzie, ale nie jest wiadome, czy jest to spowodowane problemami zdrowotnymi, czy wojną w Ukrainie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: PAP