Goniec.pl
Władimir Putin źle się poczuł, potrzebował "pilnej pomocy medyczne"

kremlin.ru

"Il Messaggero": Władimir Putin źle się poczuł. Wymagał "pilnej pomocy medycznej"

11 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Władimir Putin źle się poczuł i konieczne było udzielenie mu "pilnej pomocy medycznej". Do zdarzenia doszło po czwartkowym występie w telewizji. Informacje o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia prezydenta Rosji podał włoski dziennik "Il Messaggero".

Prezydent Rosji, Władimir Putin, nie jest w najlepszym stanie fizycznym? Wskazują na to doniesienia włoskiego "Il Messaggero" powołującego się na kanał General SVR na platformie Telegram.

Pogoda burze

Gwałtowne burze przechodzą nad Polską. Odnotowano ponad 1600 interwencji strażaków

CZYTAJ DALEJ

Władimir Putin źle się poczuł, potrzebował pomocy medycznej

Według podawanych przez media informacji Władimir Putin miał zawroty głowy, stracił siły oraz był zły. Sytuacja stała się tak napięta, iż prezydent Rosji potrzebował "potrzebował pilnej pomocy medycznej".

Nie pojawiło się więcej szczegółów na temat stanu zdrowia oraz dalszego przebiegu akcji mającej pomóc Władimirowi Putinowi. "Il Messaggero" wskazuje, że informacje z kanału General SVR na Telegramie nie są niewiarygodne.

- Na kanale General SVR opublikowano wcześniej różne informacje wywiadowcze - przekazuje na potwierdzenie wiadomości o nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia Władimira Putina "Il Messaggero".

Wielka tajemnica chorób Władimira Putina

Strona rosyjska nie potwierdza plotek na temat problemów zdrowotnych Władimira Putina. Prezydent Rosji również nie zdecydował się na to, by rozwiać domysły o jego chorobach, które w krótkim czasie mogą uniemożliwić mu sprawowanie funkcji głowy państwa.

Angela Merkel skomentowała rzekomą próbę zastraszenia psem przez Władimira Putina

Angela Merkel, Władimir Putin i czarny labrador. Była kanclerz Niemiec przerywa milczenie

CZYTAJ DALEJ

Domysłów pojawia się coraz więcej, a na potwierdzenie tez dotyczących chorób, w tym raka, rzekomo trawiących Władimira Putina, wskazywany jest zmieniający się mocno wyglądem prezydenta Rosji. "Dowody" znaleźć można nawet na oficjalnej stronie Kremla.

Pierwsza taka sytuacja od 2004 roku

Czwartkowe stracenie sił przez Władimira Putina i jego złe samopoczucie oraz potrzeba "pilnej pomocy medycznej" to kolejny sygnał pojawiający się w ostatnich dniach, mogący świadczyć, iż sytuacja stała się poważniejsza.

Niedawno ku zaskoczeniu wszystkich Rosjan, odwołano coroczny maraton telefoniczny z obywatelami. Wydarzenie było dotychczas transmitowane w telewizji, a Władimir Putin ochoczo odpowiadał na pytania swoich rodaków.

To pierwsze takie wydarzenie od 2004 r. Przez 18 lat nic nie zagroziło tradycji Władimira Putina. W 2022 r. telefonicznego maratonu nie będzie, ale nie jest wiadome, czy jest to spowodowane problemami zdrowotnymi, czy wojną w Ukrainie.

To oni doradzają Władimirowi Putinowi, oto najważniejsi ludzie na Kremlu

Okłamywali go w żywe oczy, teraz tworzą osobistą armię. Nikt nie wiedział, co się za murami Kremla

Oto najważniejsi ludzie Władimira Putina. Prezydent Rosji im ufa i to właśnie oni mu doradzają. Sprawdź, jak wyglądają i za co są odpowiedzialni najważniejsi ludzie Kremla. AFP PHOTO / POOL / Alexander Zemlianichenko

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: PAP

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Pożar samochodu przewożącego akumulatory na autostradzie A1. Strażacy walczyli ze żrącym kwasem

Wiadomości

Pożar samochodu przewożącego akumulatory na autostradzie A1. Strażacy walczyli ze żrącym kwasem

Czytaj więcej >
IMGW ostrzega przed burzami z gradem i ulewami. Wtorek kolejnym dniem z dynamiczną pogodą

Wiadomości

IMGW ostrzega przed burzami z gradem i ulewami. Wtorek kolejnym dniem z dynamiczną pogodą

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Posłanka PO dostaje groźby po występach w TVP. "To się dzieje za każdym razem"

Czytaj więcej >
PRZEMYSLAW JACH /East News & Policja

Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań 17-letniej Jagody. Dziewczynę poszukiwano od dwóch tygodni

Czytaj więcej >
Wypłata 14. emerytury jeszcze w sierpniu, dodatkowe pieniądze trafią do seniorów w różnych terminach

Wiadomości

PGG podnosi już ceny węgla o nawet 40 proc. Co z rządowymi dopłatami?

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Wlk. Brytania: Fatalna pomyłka w szpitalu. Nie żyje 36-letni pacjent

Czytaj więcej >