Goniec.pl > Galerie > Kreml powinien usunąć te zdjęcia? Jednoznaczny dowód ws. Putina, eksperci nie mają wątpliwości
26.05.2022 13:02

Kreml powinien usunąć te zdjęcia? Jednoznaczny dowód ws. Putina, eksperci nie mają wątpliwości

Ostatnie tygodnie przyniosły ze sobą diametralną zmianę w wyglądzie Władimira Putina. Prześledziliśmy ten proces. Prezydent Rosji już niemal nie przypomina siebie, a Kreml stara się publikować tylko korzystne dla przywódcy zdjęcia.

Tak zmieniała się twarz Władimira Putina
Tak zmieniała się twarz Władimira Putina

Slajd 1 z 7

Tak zmieniała się twarz Władimira Putina

Ostatnie tygodnie przyniosły ze sobą diametralną zmianę w wyglądzie Władimira Putina. Prześledziliśmy ten proces. Prezydent Rosji już niemal nie przypomina siebie, a Kreml stara się publikować tylko korzystne dla przywódcy zdjęcia. O te jest jednak coraz trudniej, a eksperci nie mają wątpliwości, co jest przyczyną nagłego spuchnięcia twarzy Władimira Putina. Kliknij "dalej", aby zobaczyć dowody, fotografie pokazują wszystko.

Slajd 2 z 7

Przed laty Władimir Putin wyglądał zupełnie inaczej

Archiwa Kremla skrywają zdjęcia Władimira Putina z młodości. Chociaż dotarcie do nich nie jest łatwym zadaniem, to są dowodem na diametralną zmianę w wyglądzie prezydenta Rosji. Zdjęcie po lewej pochodzi z parady zwycięstwa w 2005 roku, a fotografia z prawej z lutego 2008 r. Jednak to w ostatnim czasie nastąpiła największa zmiana. Od 24 lutego Putin nie przypomina nawet siebie. Kliknij "dalej", aby zobaczyć porównanie.

Slajd 3 z 7

Putin korzysta ze sterydów, czy ostrzykuje się botoksem?

Na najnowszych zdjęcia Putina nie tylko próżno szukać charakterystycznych kości policzkowych polityka. Twarz prezydenta Rosji zwraca uwagę swoją bladością oraz widocznymi przebarwieniami. Dziennikarz portalu Onet wskazuje, iż eksperci nie mają wątpliwości, że szybka zmiana w wyglądzie prezydenta Putina to efekt zażywania sterydów. Używanie przez Władimira Putina botoksu jest niemożliwe do zweryfikowania. Kliknij "dalej", aby dowiedzieć się jaki objaw zdradził polityka.

Slajd 4 z 7

Diametralna zmiana Putina w kilka tygodni

Na stronie Kremla znaleźć można zdjęcia z 24 lutego, dnia kiedy rozpoczęła się wojna. Na najnowszych fotografiach udostępnionych przez władze w Moskwie widać, że w ciągu 12 tygodni, czyli 89 dni Władimir Putin zmienił się diametralnie. Opuchnięta twarz to najłatwiejszy do zauważenia szczegół. Eksperci mają teorię. Kliknij "dalej", aby dowiedzieć się więcej.

Slajd 5 z 7

Różnica jest widoczna gołym okiem

Uwagę zwracają również ręce Władimira Putina. 69-letni polityk w zaledwie kilka tygodni postrzał się wizualnie o wiele lat. Zdjęcie po prawej pochodzi z tegorocznych obchodów Dnia Zwycięstwa 9 maja. Opuchlizna może nie być wynikiem, tylko silnego stresu. Kliknij "dalej", aby poznać prawdopodobną przyczynę zmian w twarzy prezydenta Rosji.

Slajd 6 z 7

Opuchlizna to efekt stosowania sterydów

Silny stres może spowodować tycie i opuchliznę, jednak jak podaje Onet.pl eksperci wskazują, że wygląd twarzy Władimira Putina to dowód na stosowanie przez niego sterydów. Nagła opuchlizna twarzy i częsta zmiana szczegółów w wyglądzie prezydenta Rosji wpisuje się w typowe objawy zażywania tego typu środków. Powyższe zdjęcia dzielą zaledwie... dwa dni. Fotografia po lewej to fotorelacja ze spotkania Aleksandrem Łukaszenką (23 maja 2022 r.), a zdjęcie po prawej pochodzi z posiedzenia Prezydium Rady Państwa w sprawie wsparcia społecznego (25 maja 2022 r.) Kliknij "dalej", aby zobaczyć jeszcze jedno porównanie.

Slajd 7 z 7

Putin nie przypomina samego siebie

Wybuch wojny nasilił plotki o stanie zdrowia Władimira Putina. Czy myślicie, że niecodzienny wygląd prezydenta Rosji to efekt zwykłego starzenia się, czy faktycznie polityk zmaga się z poważnymi schorzeniami?

Tagi: