Goniec.pl
dziewczynka potężny bohater

YouTube mamNewsa screen z materiału „Chwile grozy na stacji paliw. Dziecko uratowane”

Dziewczynka biegła wprost pod ciężarówkę. Opublikowano dramatyczne nagranie

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Rodzice dziewczynki mogą być wdzięczni panu Piotrowi, który w ostatniej chwili uratował ich córkę przed tragedią. W mediach pojawił się materiał wideo, w którym widać, jak pracownik stacji paliw wybiega za dzieckiem i powstrzymuje je przed wybiegnięciem na ulicę. Do porażających scen doszło w centrum Wieprza.

Dziewczynka, która była pozostawiona bez opieki na stacji paliw w centrum Wieprza, cudem uniknęła tragedii. Niesamowitą intuicją i bohaterską postawą wykazał się pracownik obiektu. Pan Piotr rzucił się za dzieckiem, które zmierzało w kierunku ulicy i w ostatniej chwili je zatrzymał.

Od wtorku media rozpisują się o zachowaniu pana Piotra, który uratował dziewczynkę w centrum Wieprza. W Dzień Dziecka na platformie YouTube przez profil mamNewsa zostało opublikowane szokujące nagranie. Wielu rodziców w trakcie oglądania może złapać się za głowy.

Mała dziewczynka biegła pod koła ciężarówki

Na stacji paliw w centrum Wieprza znalazła się pozostawiona bez opieki dziewczynka. Na nagraniu z monitoringu, które znalazło się w materiale wideo „Chwile grozy na stacji paliw. Dziecko uratowane” widać, że w pobliżu dziecka nie ma rodziców ani żadnych opiekunów.

Oglądając nagranie widzimy, jak mała dziewczynka w pewnym momencie zaczęła dynamicznie kierować się w stronę wyjazdu ze stacji paliw. Choć zbliżała się już do krawędzi jezdni, nie zwolniła.

[EMBED-243]

Wtedy na monitoringu pokazał się bohater tego wydarzenia. Pan Piotr zauważył, że dziecku grozi śmiertelne niebezpieczeństwo i rzucił się w pogoń za dziewczynką.

Można mówić o prawdziwym cudzie. W ostatniej chwili pracownik stacji paliw dogonił nieletnią i powalił ją na ziemię. Zdążył w samą porę, ponieważ ulicą jechała właśnie ciężarówka.

Bohaterska postawa pracownika stacji, który uratował dziewczynkę

W mediach pojawiło się już mnóstwo artykułów wychwalających postawę pracownika stacji paliw, który uratował dziewczynkę. Na łamach portalu mamnewsa.pl zaznaczono, że mężczyzna dokonał spektakularnego czynu.

Nie wiadomo, gdzie wówczas przebywali opiekunowie małej dziewczynki. Z pewnością jednak mogą być wdzięczni panu Piotrowi za to, że ocalił ich córkę przed tragedią.

Sytuacja przedstawiona w nagraniu opublikowanym w Dniu Dziecka pokazuje, jak ważne jest to, by w miejscach, w których ruch drogowy jest intensywny, nie spuszczać z oka swoich pociech.

[EMBED-947]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >